44-річна жінка втопилася під час браконьєрської риболовлі

У Звенигородському районі Черкаської області втопилася 44-річна жінка. Вона ловила рибу в річці Гнилий Тікич поблизу селища Єрки браконьєрською електровудкою, дістала удар, упала у воду й втопилася.

—  Подія сталася 26 серпня, — розповідає начальник Звенигородської поліції Олег Міщенко. — Жінка із чоловіком ловили рибу електровудкою. Перед цим вживали спиртні напої. Стояли посеред річки у воді. Згодом чоловік відійшов на берег. У цей час почув сильний хлопок. Повернувся і побачив, що дружина зникла під водою. Згодом експертиза встановила, що тілесних ушкоджень на жінці не було. Смерть настала від утоплення. Очевидно, потерпілу вдарило током, вона впала у воду й втопилася. Шукали і діставали її довго, бо річка хоч і вузька, а в тому місці було до півметра намулу.

Начальник поліції каже, що родину не можна віднести до асоціальних елементів.

—  Звичайна середньостатистична сільська родина, як і багато інших у селах, — стверджує Олег Міщенко.

За умов повної відсутності під’їздів до місця події, рятувальники 2-го Державного пожежно-рятувального поста несли тіло загиблої від річки до дороги на відстань близько 100 метрів.

У травні з Гнилого Тікича поліцейські Богдан Цірик і Анатолій Лимаренко дістали з річки літню жінку, яка через сімейні негаразди намагалася вкоротити собі віку.