Цирк «КОБЗОВ» запрошує на нове шоу «Extreme»!

Із 8 червня на черкащан чекає циркове шоу для всієї родини

 

Цирк «Кобзов» - найбільший цирк України, що втілив понад 50 видовищних шоу-програм. Лідер циркового мистецтва  запрошує стати свідками екстремальної програми з шокуючими номерами. Акробати, людина-блискавка, канатохідці, мотоциклісти в кулі, унікальне світлове шоу – у черкащан є унікальна можливість побачити одне з найкращих видовищ світового рівня.

Уперше в Україні відбудеться грандіозне, екстремальне шоу! Від енергії небезпечних номерів та професіоналізму артистів ви затамуєте подих та відчуєте прилив адреналіну! Цирк запрошує на незабутнє Шоу, яке сподобається глядачам будь-якого віку!

Переможці циркового фестивалю в Монте-Карло 2017 шокують вас своїм номером, який увійшов до книги рекордів Гіннеса. Одночасно сім артистів пройдуть по канату без страховки, утворюючи піраміду під куполом цирку, колумбійські артисти, багатократні переможці циркових фестивалів,  продемонструють хвилюючі та неймовірні акробатичні трюки всередині і зовні гігантської конструкції - «Колесі Смерті»; «Тесла-шоу»- видовище, яке нікого не залишить байдужим! Людина підкорює розряди справжньої п’ятиметрової блискавки. Побач це на власні очі!

«Сфери сміливості» - неймовірне мото-шоу від кращих артистів з Латинської Америки - найбільш видовищний та вражаючий виступ шоу «Extreme»!!! Мотоциклісти на шаленій швидкості виконують унікальні та небезпечні трюки всередині металевої кулі.

Виступ веселого і яскравого коміка, акробатів та безліч інших номерів додадуть Шоу святкового і радісного настрою.  Дітям і дорослим гарантовано море веселощів і посмішок!

Унікальні костюми, оригінальна музика, світлове шоу, яскраві  спецефекти і декорації все це та багато іншого – лише в цирку «Кобзов».

Встигни побачити, кількість місць обмежена!

 

Де: на Пірсі (Набережна, вул.Козацька).

Коли: з 8 по 18 червня.

Деталі: сайт kobzov.ua.