Menu

Черкасцям показали відзнятий у домі режисера український детектив - фоторепортаж

  • Автор  Ігор Єфімов
Черкасцям показали відзнятий у домі режисера український детектив - фоторепортаж

Перша серйозна робота молодого режисера Максима Стецкова "Смертельно живий" відзнята в його квартирі, а він зіграв одну з ключових ролей у своєму фільмі. Поки що стрічка у всеукраїнському прокаті, чи побачить її європейський глядач залежить від успіху фільму, пишуть "Новини Черкащини".

На телефон відомого письменника вже три роки приходять повідомлення з передбаченнями. Одного дня із мобільного він дізнається дату власної смерті й намагається що би там не було її уникнути. Однак найчастіше з нами трапляться те, чого боїмося найбільше, а найпростіший спосіб потрапити в пастку долі – намагатися її оминути. На глядача чекає напружений сюжет і несподівана кульмінація наприкінці стрічки.

- Працювали над фільмом два роки через проблеми із бюджетом. Усі актори знімалися безкоштовно, свого часу Тарантіно теж не міг заплатити багато своїм акторам, але його стрічки стали всесвітньо відомими, – говорить актор Олег Примогенов, який зіграв старшого брата головного героя.  

Про бюджет фільму поки що не говорять – чекають підсумку касових зборів для того, аби порівняти витрачене й зароблене. У Черкасах «Смертельно живого» можна побачити в кінотеатрі «Україна».

вгору