Menu

Телевізійний проект «Студії Мамахохотала» приїжджає в Черкаси

  • Автор  vechirka.net
Телевізійний проект «Студії Мамахохотала» приїжджає в Черкаси

Ми не знаємо, як ви провели це літо, але точно знаємо, куди ви підете восени. Студія «Мамахохотала» приїжджає до Черкас! 24 вересня о 19:00 в обласній філармонії.

Кращі жарти, молодіжний запал, іскрометний гумор - все це учасники студії «Мамахохотала» подарують українцям у своїй новій концертній програмі. Гумор «Мамахохотала» пронизаний історіями з реального життя, в яких кожен глядач може впізнати себе, своїх друзів і ... сусідів.

Навесні 2015 студія «Мамахотала» провела перший успішний тур, охопивши міста Центральної та Східної України, тому, хто як не вони знають, як підкорити серця глядачів і змусити сміятися весь зал.

Студія «Мамахохотала» - творець гумористичного контенту для телебачення та інших ЗМІ. Команда студії розробляє нові телевізійні формати, займається написанням сценаріїв і виробництвом готових продуктів. Студія «Мамахохотала» увійшла за версією журналу «Forbes» у «ТОП-10 найкращих стартапів України». Також студія увійшла до Книги Рекордів України за організаціюї заходу «МамаМафія», яке стало найтривалішою грою в «Мафію». Два роки тому студія «Мамахохотала» почала співпрацювати з телеканалом «НЛО TV» і на даний момент випустила три сезони гумористичного «Мамахохотала-шоу», скетч-шоу «Маслюки», два сезони серіалу про репера Ярмак «Як гартувався стайл».

 

вгору