Menu

У Києві стартував міжнародний конкурс молодих дизайнерів одягу та аксесуарів New Fashion Zone

  • Автор  vechirka.net
У Києві стартував міжнародний конкурс молодих дизайнерів одягу та аксесуарів New Fashion Zone

У Києві стартував міжнародний конкурс молодих дизайнерів New Fashion Zone, основна мета якого - відкрити нові обличчя у світі моди і показати світу талановитих, прогресивних, креативних дизайнерів з оригінальними, якісними ідеями.

«New Fashion Zone - це соціальна платформа, завданням якої є розвиток легкої промисловості і масштабування успішних бізнес-моделей в Україні та світі під лейбою« made in Ukraine ». Ми хочемо, щоб у нашій країні з'явилися свої strong fashion brands. Конкурс молодих дизайнерів NFZ - це перший крок до реалізації нашої стратеги, до роботи над яким наша команда залучає найкращих експертів і бізнес - практиків світу моди, стилю, сфери рітейлу, професійних байєрів, маркетологів та бізнес-аналітиків з усього світу », - розповідає Марія Терехова, автор ідеї і продюсер конкурсу молодих дизайнерів New Fashion Zone.

Участь у конкурсі може взяти кожен, у кого є яскраві і продумані ідеї, величезне бажання рости і розвиватися! Заявки приймаються до 1 жовтня 2015.
Конкурс складається з трьох етапів:
І-й етап (до 1 жовтня 2015) - попередній відбір за ескізами, на якому журі відбирає найбільш вдалі ескізи моделей;
ІІ-й етап (10 жовтня 2015 року) - кастинг, під час якого кожен учасник надає два готових образу.
ІІІ-й етап (26 листопада 2015 року) - фінал конкурсу. Журі оцінює колекцію з 10 готових луків. У фіналі конкурсу відбудеться великий Гала-концерт з демонстрацією моделей переможців та членів журі New Fashion Zone.

Журі обиратиме переможця в кожній з шести номінацій конкурсу - одяг pret-a-porte; вечірня мода; діловий одяг; not for models (48-52 - M-L); костюми для кіно і кліпів; взуття та аксесуари.

У журі конкурсу запрошені українські та європейські дизайнери, на чолі журі - британський дизайнер, улюбленець Lady Gaga, - Marko Mitanovski.

Принциповою відмінністю конкурсу New Fashion Zone від вже існуючих проектів, є глобальний підхід до розвитку нового бренду, підтримка учасників на всіх етапах становлення. Такий підхід вплинув на вибір основних призів, серед них можна виділити: гранд від організаторів конкурсу на пошиття колекції в розмірній лінійці; PR і маркетинговий супровід колекцій переможців; організація збуту в бутіках і шоу-румах України та Європи; стажування у кращих українських дизайнерів; зйомка лукбука колекції талановитими фотографами і т.д.
Детальніше про умови і етапи конкурсу на http://newfashion.zone/

вгору