Menu

Черкаський ляльковий театр запрошує на прем'єру

  • Автор  vechirka.ua
Черкаський ляльковий театр запрошує на прем'єру

Незабаром в Черкаському академічному театрі ляльок відбудеться прем’єра вистави «Чарівна скрипочка». Автор тексту і режисер Ярослав Грушецький разом з головним художником театру Каріною Чепурною вкотре вдалися до експерименту. Вистава вийшла неймовірно красивою і ефектною: відеоряд заворожує з перших кроків акторів (А. Кашнер, О. Швидкий,             М. Король, М. Ребякова), а окремі епізоди схожі на магічний ритуал, де час зупиняється і, здається, щезає назавжди.

Постановка виконана переважно в чорно-білих тонах: елегантно, вишукано, зі смаком. Ляльки (автор – К. Чепурна) – позбавлені буденності та звичайності.

В пошуках оригінального музичного супроводу режисер звернувся до композицій відомого француза Жака Оффенбаха. Так, окрім всього, з вистави можна дізнатися, що Оффенбах - це не лише «Канкан» (хоча тут без нього теж не обійшлося)

Сюжет і атмосфера вистави дещо нагадують фільм в жанрі «містика»: маленька дівчинка блукає в зимовому лісі, їй чується голос мами, дівчинка  йде на голос і… замерзає... Оговтується в помешканні невідомих істот, які, на перший погляд - милі та дружелюбні.  До чого тут чарівна скрипочка і як вона пов’язана з маленькою дівчинкою - треба дивитись на власні очі…

Вистава «Чарівна скрипочка» стовідсотково зачарує  не тільки дітей, але й дорослих.  Театр презентує її як виставу для сімейного перегляду і запрошує всіх черкасців і гостей міста на прем’єру! 

9 та 10 липня об 11.00; вул. Небесної Сотні, 4.

вгору