Афоня просидів у ямі тиждень

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці Юлія Данильченко, керівник смілянської громадської організації «4 ЛАПИ», пише Сміла.ua.

«Дзвінок від Тетяни Бойченко - "в люк упав собака, ротвейлер». ДСНС відмовила в допомозі, чомусь не дивує вже. Біля ями мої батьки і вони не знають що робити, потрібна допомога", – розповідає пані Юлія.

За її словами, вона подзвонила до жительки Сміли Маші Лихолай-Бойко, яка приїхала вже через 5 хвилин разом із чоловіком Андрієм. І команда рятівників помчала на допомогу чотирилапому бідосі.

«Яма глибока, лаз не надто широкий. Принесли драбину і Андрій вирішив спуститися. Всім трохи лячно, бо собака серйозний і що у нього в голові – невідомо», – пригадує Юлія. І додає, почала радитися по телефону з кінологом і ветеринаром, аж тут з’явився господар собаки.

Виявляється, родина вже тиждень шукає домашнього улюбленнця, який зник під час прогулянки. І у власника ротвейлера, якого звуть Афонею, з собою канат. Тож він лізе у люк за своїм другом. Там накидає на чотирилапого петлю і виштовхує його по драбині.

«Дякуємо всім, хто не пройшов повз і забив на сполох. Адже колодязь знаходиться поруч з стежкою, по якій туди - сюди ходить багато людей. Але цілий тиждень пес сидів в ямі, плакав, гавкав, скиглив і чекав … Слава богу-дочекався», – підсумовує Юлія Данильченко і сподівається, що небезпечний колодязь засиплять.