Menu

Всі новини

Стоки на Канівщині злили в яр через жадібність перевізника?

У неділю, 26 лютого, біля села Яблунів Канівського району, завдяки пильності місцевих жителів, поліцією було затримано двох водіїв вантажівок, які зливали стоки в яр, що знаходиться за пару кілометрів від населеного пункту.

Пульт мрії… або Як придбати "смарт-мозок" старому телевізору за 1 гривню?

Фун­кці­о­наль­ність і тех­ніч­ні мож­ли­вос­ті те­ле­ві­зо­рів пос­тій­но зрос­та­ють. Усе час­ті­ше по­куп­цям про­по­ну­ють прид­ба­ти те­ле­ві­зор із ви­хо­дом до ме­ре­жі ін­тер­нет. За чи­ма­лі кош­ти та­ка су­час­на мо­дель про­по­нує ко­рис­ту­ва­чам ве­ли­ку кіль­кість ці­ка­вих фун­кцій і тех­ніч­них рі­шень.

Обласна влада обіцяє створити всі умови для об’єднання ще 40 територіальних громад

На сьогодні в області діє шість об’єднаних громад. На 30 квітня планується створення ще чотирьох громад. Амбітне завдання на цей рік, за словами голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка, це створення умов для об’єднання до 40 громад.

Черкащанин забив сусідку молотком на смерть

У селі Вотилівка Лисянського району 23-річний молодик убив 79-річну сусідку заради грошей. Черкаські поліцейські затримали злочинця за декілька годин. Скориставшись відсутністю потерпілої, підозрюваний проник до її помешкання з метою крадіжки. Молодик не розраховував, що у цей час пенсіонерка повернеться додому. Щоб жінка не викликала поліцію, зловмисник убив її.

Депутати скасували своє рішення з приводу Соснівки

Черкаські депутати скасували своє попереднє рішення «Про внесення змін детального плану території між вулицями Дахнівська, Соснівська та автодороги Н-16 в місті Черкаси», яке не виключало будівництво житла на території, так званої, «Дачі Андрєєва», повідомляє прес-служба міської ради. 
 

Погода випередить календар майже на місяць

Березень – місяць переходу до весни. День збільшується, а тривалість сонячного сяйва зростає в порівнянні з лютим удвічі – 117 годин проти 67 годин. Середня дата стійкого переходу середньодобової температури через 0° у бік підвищення в останні 20 років перемістилася з 15 березня  на 28 лютого.

Під Радуцьким захиталось секретарське крісло? - ЗМІ

Депутат Черкаської міськради, екс-“УКРОПівець” Михайло Бінусов зареєстрував проект рішення про відставку секретаря міськради Олександра Радуцького. Проект рішення він оприлюднив у “Фейсбуці”, пише видання «ІнфоМіст».

 

У центрі Черкас дорога зникла разом зі снігом

«Їду по бульвару. На під'їзді до Соборної наздоганяє Ауді з польськими номерами. Бравенько так їде, певно, вперше в Черкаси цього сезону заїхав. Навпроти магазину «Черевичок» ми з ним вирівнялись, бачу, у водія на обличчі шок і розгубленість одночасно. Поки на світлофорі стояли - він вікно відкрив і аж висувається з нього на вулицю і дивиться широко розкритими очима на дорогу, думав певно, що йому ці ями примарились. Схоже, в Макдональдс їхав поїсти», – розповідає колишній депутат Черкаської міськради Наталія Коваленко, пише "Прочерк".

Нардеп Голуб з Парламентської трибуни повідомив про незаконне освоєння коштів у Золотоноші

Народний депутат України від 197 виборчого округу Владислав Голуб під час свого виступу у Верховній раді звернув увагу на розкрадання державних коштів, яке нині здійснюється під керівництвом місцевої влади міста Золотоноша.

У Черкасах віддали шану воїнам-інтернаціоналістам

Мітинг до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбувався біля пам’ятника воїнам-афганцям. На події були присутні голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, мер міста Анатолій Бондаренко та обласний військовий комісар Євген Курбет.

Підписатися на цей канал RSS