Menu

Всі новини

У Корсуні більшість джерел отруєні

У Корсунь-Шевченківському – екологічна криза. Вода у переважній більшості приватних та громадських колодязів не відповідає нормам. Нещодавно фахівці районного лабораторного відділення  на замовлення міської ради відібрали проби з 15 свердловин. Оприлюднені дані нажахали містян. Лише з двох колодязів можна пити без шкоди для здоров’я.  В інших – вміст нітратів перевищує допустиму норму. Подекуди у три рази.

Олександр Перехрест не хотів повертатися з Японії до Драбова

11-річний Олександр Перехрест із Драбова їздив у Японію. Хлопець зайняв третє місце в міжнародному конкурсі малюнків, який проводила автомобільна компанія «Тойота». Загалом надіслав п’ять  робіт. Приз здобув малюнок «Антирадіаційний автомобіль».

Відомий кіборг відкрив у Черкасах реабілітаційний центр для побратимів

Реабілітаційний Центр для військовослужбовців, що постраждали в ході війни на Сході України відкрив у Черкасах «Фонд братів Кузьміних». Хворих лікуватимуть у приміщенні, що колись належало «Приватбанку» (вулиця Благовісна, 169).

У Черкасах виконавчий комітет став заручником зміни політичної ситуації в міськраді

У Черкасах виконавчий комітет міської ради став заручником зміни політичної ситуації в міськраді. Через партійні непорозуміння діяльність органу, що має вирішувати господарські питання, опинилася заблокованою. Чому так сталося і як має формуватися виконком, щоб працювати безперешкодно, «Вечірка» запитала у екпертів. 

Злодій розповів про своє кримінальне минуле

Колишній мешканець Черкас 31-річний Юрій майже чотири роки заробляв на життя крадіжками. Обкрадав не лише чужих людей, а й знайомих та навіть родичів. До рук правоохоронців потрапив після того, як “обчистив” будинок родички товариша.  Отримав 6 років позбавлення волі. Вийшов у 2014-му році й подався жити у Звенигородку. Там він намагається будувати своє життя наново. Про свої кримінальні заробітки та що його штовхало до цього Юрій погодився розповісти “Вечірнім Черкасам”. Про його минуле на новому місці мало хто знає – лише найближчі друзі.

Черкащани частіше стали купувати їжу у борг

Черкащани стали частіше брати продукти харчування в борг. Така “послуга” доступна людям здебільшого у невеликих райцентрах та селах. Найбільше клієнтів без грошей магазини мають наприкінці місяця.

Черкасець Андрій Трапізонян безплатно навчатиметься в Арканзаському університеті США

22-річний черкасець Андрій Трапізонян поступив на юридичний факультет Арканзаського університету США. Загалом мав запрошення від 11 американських вузів. Навчання в цьому закладі коштує кілька десятків тисяч доларів у рік. Андрій не витратив ні копійки.

Підписатися на цей канал RSS