Menu

Всі новини

Народний депутат просить терміново вирішити ситуацію з опаленням у Смілі

Народний депутат України Сергій Рудик, обраний по виборчому округу №198, просить терміново вирішити ситуацію з опаленням у Смілі. Відповідні звернення він направив Прем’єр-міністру України Гройсману, віце-прем’єру Зубку, а також керівникам НАК «Нафтогаз України» Коболєву та «Черкасигаз»  Буяну.

Нардеп Яценко отримав дві кримінальні справи через розслідування “Наших грошей”

Спеціалізована антикорупційна прокуратура розпочала два кримінальних провадження стосовно народного депутата Антона Яценка. Обидві справи відкриті на підставі інформації з сюжету “Тестесховище” Лесі Іванової для програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”.

«Миронівський хлібопродукт» купуватиме нові ідеї

Власник компанії МХП («Миронівський хлібопродукт») Юрій Косюк спільно з технологічним кластером Radar Tech та організацією Agrohub хоче допомагати новим бізнес-проектам в Україні, що застосовують інноваційні технології.

Внутрішні резерви: успішний розвиток агропідприємств напряму залежить від їх працівників

Підприємство розвивається, нарощує виробництво, але не стає від цього більш успішним та ефективним, на нові ринки вийти не вдається. Подібних прикладів серед аграрних компаній області доволі багато, і причини бувають різні. Конкуренція — одна з них. Причому на селі конкурувати доводиться не лише за землі, якість продукції, а й людей, від ефективності роботи яких напряму залежить успіх будь-якого виробництва.

У Корсуні більшість джерел отруєні

У Корсунь-Шевченківському – екологічна криза. Вода у переважній більшості приватних та громадських колодязів не відповідає нормам. Нещодавно фахівці районного лабораторного відділення  на замовлення міської ради відібрали проби з 15 свердловин. Оприлюднені дані нажахали містян. Лише з двох колодязів можна пити без шкоди для здоров’я.  В інших – вміст нітратів перевищує допустиму норму. Подекуди у три рази.

Олександр Перехрест не хотів повертатися з Японії до Драбова

11-річний Олександр Перехрест із Драбова їздив у Японію. Хлопець зайняв третє місце в міжнародному конкурсі малюнків, який проводила автомобільна компанія «Тойота». Загалом надіслав п’ять  робіт. Приз здобув малюнок «Антирадіаційний автомобіль».

Відомий кіборг відкрив у Черкасах реабілітаційний центр для побратимів

Реабілітаційний Центр для військовослужбовців, що постраждали в ході війни на Сході України відкрив у Черкасах «Фонд братів Кузьміних». Хворих лікуватимуть у приміщенні, що колись належало «Приватбанку» (вулиця Благовісна, 169).

У Черкасах виконавчий комітет став заручником зміни політичної ситуації в міськраді

У Черкасах виконавчий комітет міської ради став заручником зміни політичної ситуації в міськраді. Через партійні непорозуміння діяльність органу, що має вирішувати господарські питання, опинилася заблокованою. Чому так сталося і як має формуватися виконком, щоб працювати безперешкодно, «Вечірка» запитала у екпертів. 

Злодій розповів про своє кримінальне минуле

Колишній мешканець Черкас 31-річний Юрій майже чотири роки заробляв на життя крадіжками. Обкрадав не лише чужих людей, а й знайомих та навіть родичів. До рук правоохоронців потрапив після того, як “обчистив” будинок родички товариша.  Отримав 6 років позбавлення волі. Вийшов у 2014-му році й подався жити у Звенигородку. Там він намагається будувати своє життя наново. Про свої кримінальні заробітки та що його штовхало до цього Юрій погодився розповісти “Вечірнім Черкасам”. Про його минуле на новому місці мало хто знає – лише найближчі друзі.

Підписатися на цей канал RSS