Menu

Всі новини

Сільський голова Поташі звільнився зі скандалом

У селі Поташ Маньківського району звільнили сільського голову 28-річного Сергія Діхтяренка. Після зборів у селі він написав заяву на звільнення. Її підтримали 8 депутатів із 12. Голові закидали аморальну поведінку, нездатність очистити село від снігу та відсутність централізованого водопостачання.

Іван Сущенка вбили у власній хаті

77-річного Івана Сущенка вбили у власній хаті в селі Гуляйполе Катеринопільського району. Його 80-річна дружина вижила після нічного нападу. Подія сталася в ніч на 19 лютого.

До дерев’яного млина на Шполянщині їздитимуть туристи

У Капустиному Шполянського району хочуть відновити старий дерев’яний млин-вітряк. Споруду після Другої світової війни збудував місцевий майстер Аврам Дівуха. Зараз млин не працює. На його відновлення треба більше 100 тисяч гривень. Сільська рада виділяє 60 тисяч.

Селяни Вітового дали дозвіл на будівництво птахофабрики

Бі­ля сіль­сько­го клу­бу в се­лі Ві­то­ве Чи­ги­ринсь­ко­го ра­йо­ну люд­но. Кіль­ка груп жі­нок го­лос­но сва­рять­ся од­не з од­ним. Чо­ло­ві­ки па­лять ци­гар­ки. У жов­то­му шкіль­но­му ав­то­бу­сі – пів­то­ра де­сят­ки по­лі­цейсь­ких. Сьо­год­ні сіль­ська гро­ма­да ви­рі­шу­ва­ти­ме до­лю пта­хо­фаб­ри­ки "Пе­ре­мо­га Но­ва", яку пла­ну­ють по­бу­ду­ва­ти на зем­лях Ра­цівсь­кої сіль­ської ра­ди. До її скла­ду вхо­дить і се­ло Ві­то­ве.

Народний депутат просить терміново вирішити ситуацію з опаленням у Смілі

Народний депутат України Сергій Рудик, обраний по виборчому округу №198, просить терміново вирішити ситуацію з опаленням у Смілі. Відповідні звернення він направив Прем’єр-міністру України Гройсману, віце-прем’єру Зубку, а також керівникам НАК «Нафтогаз України» Коболєву та «Черкасигаз»  Буяну.

Нардеп Яценко отримав дві кримінальні справи через розслідування “Наших грошей”

Спеціалізована антикорупційна прокуратура розпочала два кримінальних провадження стосовно народного депутата Антона Яценка. Обидві справи відкриті на підставі інформації з сюжету “Тестесховище” Лесі Іванової для програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”.

«Миронівський хлібопродукт» купуватиме нові ідеї

Власник компанії МХП («Миронівський хлібопродукт») Юрій Косюк спільно з технологічним кластером Radar Tech та організацією Agrohub хоче допомагати новим бізнес-проектам в Україні, що застосовують інноваційні технології.

Внутрішні резерви: успішний розвиток агропідприємств напряму залежить від їх працівників

Підприємство розвивається, нарощує виробництво, але не стає від цього більш успішним та ефективним, на нові ринки вийти не вдається. Подібних прикладів серед аграрних компаній області доволі багато, і причини бувають різні. Конкуренція — одна з них. Причому на селі конкурувати доводиться не лише за землі, якість продукції, а й людей, від ефективності роботи яких напряму залежить успіх будь-якого виробництва.

У Корсуні більшість джерел отруєні

У Корсунь-Шевченківському – екологічна криза. Вода у переважній більшості приватних та громадських колодязів не відповідає нормам. Нещодавно фахівці районного лабораторного відділення  на замовлення міської ради відібрали проби з 15 свердловин. Оприлюднені дані нажахали містян. Лише з двох колодязів можна пити без шкоди для здоров’я.  В інших – вміст нітратів перевищує допустиму норму. Подекуди у три рази.

Підписатися на цей канал RSS