Menu

На честь «Небесної сотні» випустили медаль

  • Автор  vechirka.net
На честь «Небесної сотні» випустили медаль

Національний банк підтримав ініціативу громадськості та випустив пам’ятну медаль "Небесна сотня на варті", вшанувавши пам’ять героїв, які загинули під час трагічних подій у Києві на початку цього року.

- Пам’яті відважних людей, патріотів України Національний банк присвячує пам’ятну медаль, увічнюючи подвиг Героїв Небесної сотні, – розповів начальник Управління НБУ  в Черкаській області Сергій Забудський.

Пам’ятна медаль виготовлена з нейзильберу, важить 16,54 грами, діаметр – 35  міліметрів.

За словами Сергія Забудського, на аверсі медалі зображено архангела Михаїла в оточенні українського орнаменту; під ним написи: "Мамочко, вибач за чорну хустину, за те, що віднині будеш сама. Тебе я любив і любив Україну, вона, як і ти, була в мене одна" та "Героям слава!".

На реверсі медалі зображено героїв подій українського Майдану на барикаді, один із яких тримає синьо-жовтий Державний Прапор України, угорі  напис "Небесна сотня на варті"; унизу рік карбування – 2014.

Медаль відкарбовано тиражем  100 000 штук і коштуватиме вона 20 гривень (у сувенірній упаковці – 30 гривень).

Усі охочі придбати пам’ятну медаль за додатковою інформацією можуть звертатися  в Управління Національного банку України в Черкаській області  за телефонами 33-99-43, 36-04-06 з 9 до 18 години, крім суботи та неділі.

вгору