Menu

Всі новини

Наталія Таванець

Наталія Таванець

URL сайту:

Погода випередить календар майже на місяць

Березень – місяць переходу до весни. День збільшується, а тривалість сонячного сяйва зростає в порівнянні з лютим удвічі – 117 годин проти 67 годин. Середня дата стійкого переходу середньодобової температури через 0° у бік підвищення в останні 20 років перемістилася з 15 березня  на 28 лютого.

У центрі Черкас дорога зникла разом зі снігом

«Їду по бульвару. На під'їзді до Соборної наздоганяє Ауді з польськими номерами. Бравенько так їде, певно, вперше в Черкаси цього сезону заїхав. Навпроти магазину «Черевичок» ми з ним вирівнялись, бачу, у водія на обличчі шок і розгубленість одночасно. Поки на світлофорі стояли - він вікно відкрив і аж висувається з нього на вулицю і дивиться широко розкритими очима на дорогу, думав певно, що йому ці ями примарились. Схоже, в Макдональдс їхав поїсти», – розповідає колишній депутат Черкаської міськради Наталія Коваленко, пише "Прочерк".

Черкащина відправила на службу перших строковиків - фоторепортаж

Сьогодні обласний військкомат відправив на службу перших черкаських призовників. Юнаки будуть служити в навчальних бойових частинах і не відправлятимуться до зони проведення АТО. Всього призивається 554 черкащан, а на обліку перебуває понад 30 тисяч призовників.

- Громадяни, які мають право на законну відстрочку, мають з’явитися до військового комісаріату для вирішення всіх проблемних питань, ні в якому випадку не піддаватися на провокації шахраїв, які користуючись необізнаністю громадян, пропонують їм вирішити їхні питання. Кажу відверто: це провокатори, і з ними не потрібно мати ніякої справи. Якщо людина не бажає служити або щось її стримує, у нас є можливість не примушувати її служити. Це не мобілізація, ми відбираємо тільки кращих з кращих, – прокоментував  військовий комісар Черкаської області Євген Курбет.

Як черкаські підприємці пікетували міську раду - фоторепортаж

Начальник управління інспектування Олександр Давиденко сьогодні на сесії відзвітував про свою діяльність. Виступати йому довелося на фоні плакатів, а згодом – і під вигуки "Ганьба". Олександр Давиденко розповів, що, попри те, що в управлінні працюють лише 10 інспекторів. За його словами, вони здійснюють контроль у 47 напрямках з благоустрою міста Черкаси. Зокрема, утримання територій, питання щодо складування сміття, прибирання снігу, тимчасові споруди тощо. Умовно місто поділене на п’ять секторів, тож, каже чиновник, кожному працівнику доводиться обслуговувати велику територію. У 2015 році працівники управління склали 665 протоколів про адміністративні правопорушення, складено 549 актів щодо перевірок. – Хочу зазначити трошки ганебний факт: ваш колега Ігор Кіта (депутат міськради, – ред.) за 12 місяців склав тільки 10 протоколів. Це найгірший результат. Більшість інспекторів склали від 50 до 100 протоколів, – присоромив депутата чиновник. Повідомляє інфоміст

Підписатися на цей канал RSS