Анну Лір, яка прийняла пологи в попутниці, тепер запрошують стати хрещеною мамою новонародженої

Анні Лір з Ватутіного довелося приймати пологи в дорозі. Разом із чоловіком поверталася до міста з Одеси. Із собою взяли молоде подружжя. Дівчина була на 9-ому місяці вагітності. На півдорозі до Умані у неї почалися перейми.

- Нещодавно переїхали до Одеси, але у Ватутіному маємо будинок, – розповідає Анна. – Вирішили там пересидіти карантин. Коли збиралися їхати, я розмістила оголошення на «Блаблакарі». Зателефонував молодий чоловік. Домовилися, що візьмемо його з дружиною Ольгою. Про її вагітність я не знала, поки не зустрілися. Дивлюся, а у неї великий живіт. Та вони заспокоїли, що їм народжувати за кілька днів і все буде нормально.

Перед дорогою жінка виміряла попутникам температуру, аби перестрахуватися. Через 2 години у вагітної дівчини почали відходити води.

- Їхали, жартували. Аж за 170 кілометрів від Одеси вона почала ойкати, – продовжує Лір.  – Я напружилася. Прошу її, аби потерпіла. Я сама мама й знаю, що це «ойойой» може й добу тягнутися. Та Оля каже: «Вибачаюся, я вам трохи сидіння забруднила». В неї відійшли води й почалися перейми.  А до Умані ще залишалося трохи менше, ніж вже проїхали. Починаю телефонувати до знайомих, аби дізнатися де пологовий будинок. Розгубилася, бо не знала, як діяти. Перелізла до неї на заднє сидіння, а її чоловік сів на моє місце. Взяла її за руку, аби заспокоїти. А вона вже тужиться.

Все відбувалося під час руху. Зупинилися, аби дістати рушники і чимдуж поїхали далі.

- Взяла чистий рушник, якесь покривало, бо дівчина не може триматися й починає народжувати, – сміється Анна. – Мій чоловік нервує, її кричить. Каже: «А я ще планував партнерські пологи. Це жах, як страшно». Паралельно телефоную у «швидку», аби виїхали нам на зустріч. А там чи то не повірили, чи ще якась причина, але так і не приїхали. Це вже коли примчали до пологового, там медики були шоковані.

Тим часом немовля вже побачило світ прямо з салону автівки. Подружжя вже доїжджало до Умані.

- Зараз згадую, як в тумані, – пояснює ватутінка. – Зняла з неї джинси, підстелила покривало й вона таки народила дівчинку. Добре, що все відбулося досить швидко. Дитина йшла голівкою вперед. Я поклала її на Олю й вкрила. Вже за кілька хвилин приїхали в лікарню. Лікарі швидко їх забрали, бо треба ж було ще пуповину перерізати. Вже після цього всього побачили, що два колеса в машині пробиті й зігнутий диск. Як ми так їхали, не розумію досі.

Дитина народилася з вагою 2 кілограми 850 грамів. Назвали на честь акушерки по неволі Анною. Кличуть тепер її бути хрещеною матір’ю.

За 3 місяці будуть хрестити. Попросили стати хрещеною, – каже Анна Лір. – Звісно, я не відмовила. Найдивовижніше в цій історії те, що я сама народилася, коли «швидка» везла мою матір в лікарню. А ще я дізналася, що й сама зараз вагітна. На той момент, коли це все відбувалося, я навіть не підозрювала ще про моє положення.

Породілля їхала до своєї матері. Планувала погостювати в неї перед народженням дитини. Працює в податковій інспекції. Її чоловік має бізнес в IT-сфері.