Menu

Найпопулярніші на вторинному ринку Черкащини - «жигулі»

Найпопулярніші на вторинному ринку Черкащини  - «жигулі»

Найпопулярнішими марками вживаних авто, виставлених на продаж у Черкаській області, є автомобілі Волзького і Горьківського автомобільних заводів. Про це «Вечірнім Черкасам» повідомили аналітики сайту приватних оголошень «Slando».

Так, найпопулярнішою маркою авто на вторинному ринку у Черкаській області та у решті регіонів України є «ВАЗ». Кількість авто цього бренду в області вчетверо перевищує кількість пропозицій найближчого конкурента. Величезну популярність «Лада» і «Жигулі» також мають у Сумській, Луганській і Кіровоградській областях. А от у Рівненській, Волинській та Чернівецькій областях позиції «ВАЗа» найслабші. Тут більше люблять «Фольксваген». Старі авто цього бренда тут продають так само часто, як і продукцію Волзького автомобільного заводу.

 На другому місці за популярністю в Черкаській області – автомобілі Горьківського автомобільного заводу. Найпопулярніші моделі цієї марки – «ГАЗель» та «Волга».

 На третьому місці «Опель» – автомобілі економ-класу зарекомендували себе як надійні і недорогі в обслуговуванні. Досі великою популярністю користується модель «Кадет».

 Четверте місце посів «Фольксваген». У фаворитах черкащан – легковик «Пассат» та мікроавтобус «Транспортер».

 На п'ятій сходинці опинився «Форд», зокрема великою популярністю користується мікроавтобус «Транзит», легковики «Сієрра» та «Ескорт».

 

вгору