Menu

До новорічних свят черкаські автосалони пропонують знижки та подарунки

До новорічних свят черкаські автосалони пропонують знижки та подарунки

Січень – період низького споживчого попиту. Тому для того, щоб залучити покупців, які витратилися в новорічні свята, а також розпродати торішні автомобілі, автодилери вдаються до різноманітних маркетингових хитрощів.

 

У зимові свята дилери роблять грандіозні знижки навіть на дорогі моделі автомобілів. Крім того, більшість автосалонів організовують різні акції: пропонують безкоштовні опції (недешеві електричні системи або зимові шини), приємні подарунки (дорогі сувеніри чи путівки на відпочинок за кордоном), вигідні кредитні пропозиції.

– Зараз по-перше, покупці можуть скористатися стабільністю валюти на банківському ринку. Вже із лютого-березня 2014 року через зміцнення долара та євро ціни на імпортні автомобілі можуть зрости орієнтовно на 3%, – зазначив начальник відділу продажу одного з черкаських автосалонів Юрій Жуль. – Тому, купуючи автомобіль зараз, можна реально зекономити.

Обираючи автомобіль, не соромтесь торгуватися. Можна почати з простого варіанта: просити покласти в автівку килимки або набір автомобіліста в подарунок. Або ж звернутися із проханням отримати максимум опцій та подарунків, посилаючись на те, що найближчі конкуренти продають аналогічний автотранспорт істотно дешевше.

Щоб не клюнути на нечесні маркетингові прийоми автодилерів, уважно дивіться на рекламні оголошення про акції та знижки на нові автомобілі, – радить юрист Василь Панчук. – Часто біля оголошеної знижки чи суми вказані «зірочки» – примітки, які пояснюють реальні умови отримання бонусу. Зазвичай ці умови зазначаються дрібним шрифтом вкінці оголошення. Наприклад, покупцеві в оголошенні обіцяють знижку 20 тисяч гривень на автомобіль певної моделі. Але потім виявляється, що насправді для отримання знижки потрібно придбати її у найдорожчій комплектації.

– Усі ми знайомі з ситуацією, коли в рекламних матеріалах нам озвучують одну ціну, а коли ми приходимо в магазин, ціна якимсь казковим чином росте, немов гриб після дощу. Представникам автосалону не складе ніяких труднощів пояснити зміну ціни. Пізніше вам стане відомо, що менеджери забули уточнити, що озвучена вартість не включає ПДВ, або не були враховані інші накрутки. При цьому будьте готові до того, що менеджери автосалону почнуть вас активно «обробляти», щоб ви все-таки купили у них машину, – каже юрист.

Тому перед тим, як відправитися за купівлею, уточніть усі деталі і нюанси майбутньої угоди і з'ясуєте кінцеву вартість автомобіля. А головне – не підписуйте ніяких документів, поки не переконаєтеся, що все гаразд.

вгору