Автобус із Києва протаранив межовий знак «Катеринопільський район»

5 червня рейсовий автобус «Київ – Катеринопіль» ударився в кам’яний стовп, який слугує межовим знаком між Звенигородським і Катеринопільським районами. Автобус був майже порожнім, усі пасажири відбулися легким переляком.

– Людей до Катеринополя і до Єрок зразу ж підібрали попутні авто. Ми під’їхали якраз, як сталася аварія, – розповідає Жанна Яровенко. – Я думаю, саме вчасно. Трьох людей забрали з собою до Катеринополя і ще два автомобілі зупинили та посадили решту людей. Вони дуже перенервували, казали, що в автобусі були й діти.

Зі слів очевидців, автобус рухався на цій ділянці дороги на дуже малій швидкості, ускочив у яму, а потім «хапнув обочину» і його занесло. Катеринопльські водії стверджують, що тут уся дорога – в ямах. Тож невідомо, по якій смузі краще було рухатись.

– На тому місці яма більша, ніж пів метра, – пишуть у спільноті  «Катеринопільська громада» у мережі "Фейсбук".

– У поліції нічого не знають про аварію, – розповідає голова правління Тальнівського ВАТ АТП-17137 Віталій Накоп’юк. – У Катеринополі немає автопідприємств. Перевезення здійснюють невеликі приватники. От один із них побив свій автобус.

Під час візиту голови Черкаської ОДА Романа Боднара в Катеринопіль місцеві жителі запитували його про ремонт саме цієї дороги.

Голова ОДА пояснював, що це територіальна дорога й ремонтувати її – компетенція «Укравтодору». Однак пообіцяв докласти зусиль, аби цього року на ній зробили ямковий ремонт, а вже з наступного – її розпочнуть шматками відновлювати.

Як зазначив речник обласної Служби автомобільних доріг Юрій Дубрава, внаслідок тривалого недотримання міжремонтних термінів, пов’язаним з хронічним недофінансуванням дорожньої галузі та значного зростання інтенсивності, неконтрольованого останніми роками, руху великовагового автомобільного транспорту, автодорога Т-24-11 Звенигородка-Катеринопіль-Тальне-Маньківка зазнала руйнувань та потребує проведення робіт із поточного середнього ремонту та виконання робіт із експлуатаційного утримання. В будівельному сезоні 2020 року ремонт автомобільної дороги Т-24-11 Звенигородка-Катеринопіль-Тальне-Маньківка можливо виконати за рахунок коштів експлуатаційного утримання, в межах доведеного ліміту фінансування, після покращення експлуатаційного стану покриття автомобільних доріг міжнародного, національного, регіонального значення та за рахунок коштів місцевого та обласного бюджетів, як співфінансування.