Бориса Беззубого затримали за хабар у 75 тисяч гривень

У Городищі затримали голову лікарсько-кваліфікаційної комісії комунального закладу “Городищенське територіальне медичне об’єднання 65-річного Бориса Беззубого. Чоловік працює заступником головного лікаря із поліклінічно-амбулаторної роботи. Нібито він вимагав і одержав 75  тисяч грн від учасника АТО за сприяння в оформленні комісією медичних документів для встановлення групи інвалідності.

Про це у “Фейсбуці” повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко.

– Інколи важко втриматися в рамках закону і презумпції невинуватості, – пише Юрій Віталійович.

На одному з фото зображений Беззубий в автомобілі. На іншому – пачка грошей.

– Беззубий відомий здирник зі стажем, – каже Микола із Городища. Прізвища не називає.

Головний лікар Городищенської районної лікарні Василь Кравченко каже, що Борис Іванович працює з 1976 року.  За фахом лікар-терапевт.

– Був час, коли він навіть пішов на пенсію, але згодом вирішив повернутися. Скарги на нього були. Але жалілися не за вимагання хабарів, а на його лікарську діяльність, – стверджує Василь Михайлович.

Голова спілки воїнів АТО із городища Вадим Черненко так коментує ситуацію:

– Усіх подробиць я не знаю, але за чутками Беззубий уперше наважився вимагати гроші з воїна АТО. Хлопець служив в Національній гвардії й дійсно потребував оформлення інвалідності. Але у нашій країні це довга й тягуча паперова волокита. А тут пан Беззубий запропонував свої послуги. Мовляв, я пришвидшу цей процес. Ми давно знали його як хабарника. Але думали, що має такі потужні зв’язки, що його нічим не проймеш. Слава Богу, знайшлася і на нього управа.

Телефон затриманого не відповідає.

Борис Беззубий заробляв на посаді заступника головлікаря 9 тисяч 700 гривень. Окрім того отримував і пенсію.