Валентині Артюх досі не оголосили про підозру

Шалена бабуся  - на лікарняному

74-річна Валентина Артюх, яка 12 липня збила насмерть автомобілем 69-річну черкащанку Ніну Благовіщенську, досі перебуває на лікарняному. Про це повідомила Світлана Андрійченко з прес-служби обласної прокуратури.

– Запобіжний захід підозрюваній Валентині Артюх досі не обрано, – каже Світлана Андрійченко. – Вона на лікарняному. Поки Артюх на лікарняному, прокуратура не може оголосити їй про підозру. Відтак не можна обрати запобіжний захід. Зараз проходять численні експертизи: автотехнічна, технологічна. Це досить тривала процедура. Тому розраховувати, що справа найближчим часом буде відправлена до суду не доводиться.

В обласній прокуратурі досі не знають, в якому лікарняному закладі перебуває підозрювана.

За чутками, Артюх перебуває в нейрохірургічному відділенні обласної лікарні. Її донька – Ірина Бондарець працює завідуючою ендокринологічного відділення обласної лікарні.

Нагадаємо, що колишня мер Умані Валентина Артюх 12 липня неподалік базару в обласному центрі збила насмерть своїм автомобілем «Сузукі sх- 4» Ніну Благовіщенську й протаранила ще кілька припаркованих авто. Свою вину заперечувала й, за свідченнями очевидців, намагалася змити кров із капота авто. Відразу після аварії її госпіталізували. Ніну Благовіщенську поховали 14 липня на четвертому міському кладовищі.