Menu

Діти і виховання

На Черкащині школярів прагнуть навчати духовно-моральним цінностям

Про впровадження духовно-морального виховання у навчальних закладах Черкащини говорили на Всеукраїнській науково-практичній конференції. Вона відбулась на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Діти у дітей

Близько 16 мільйонів дівчаток у віці 15-18 років народжують дітей щороку у світі, інформує представництво Фонду Народонаселення ООН в Україні. Наша держава є однією з перших за кількістю вагітних дівчаток віком до 18 років. 

Які діти найрозумніші?

Як тільки ми стаємо батьками, ми перестаємо належати самі собі. Всі дії нашого життя підпорядковані одній меті: зробити все, щоб діти були здорові і щасливі! Більшість батьків відчувають неймовірну гордість, коли їхні діти проявляють себе в колі однолітків як найрозумніші. Але що впливає на інтелект дітей? Чи існують чинники, які стають ключовими у формуванні розумових здібностей малюків?

Черкаські безплідні пари, всиновивши дитя, народжують своїх

Черкаські пари, які роками не могли стати батьками, пройшовши багаторічне лікування та наважившись усиновити дитину, врешті отримують Боже благословення та самі зачинають дитя. У Черкаській службі у справах дітей вірять: ці дива трапляються неспроста і розповідають не одну подібну історію.

Через борги міста діти не можуть займатися гімнастикою

Вихованці спортивної школи «Спартак» змушені пропускати тренування. До єдиної в області облаштованої для занять гімнастикою зали їх періодично не пускають. Усе через заборгованість міста за оренду приміщення. На сьогодні вона становить майже 90 тисяч, повідомляє ОДТРК "Рось".

Через закриття ковзанки зникне єдиний у Черкасах хокейний клуб

Із нового року припиняє своє існування торговельно-розважальний центр «Екватор», а разом із ним єдина у нашому місті ковзанка. Закриття ковзанки стало справжньою трагедією для 23-ох черкаських хлопців, що займаються у хокейному клубі «Торнадо» та їх батьків.

У Черкасах відбудеться спартакіада для особливих дітей

8-10 січня  на базі благодійного фонду «Сила Доброти» в Черкасах відбудеться дитяча спартакіада для дітей-сиріт та дітей з родин, що опинилися у складних життєвих обставинах. Про це повідомляє прес-служба Черкаського міськвиконкому.

Підписатися на цей канал RSS