Чоловік пішов ремонтувати кладку й провалився під лід

У Цибулеві Монастирищенської громади 4 січня витягнули з води 72-річного рибалку, який на тонкій кризі заходився ремонтувати дерев’яний місток, та не зогледівся, як опинився у крижаній воді.

– Я на місці не був, але з розповідей рибалок ситуацію уявляю, – каже староста села Сергій Кучеренко. – 71-річний пенсіонер Віктор Мукомела провалився під кригу на очах у решти рибалок. Саме вони кинулися його рятувати. Відлік ішов на секунди, бо Віктора витягнули з води вже ледь живого. Від госпіталізації він відмовився.  Зараз загрози його життю немає. Не знаю, що спонукало його вийти того дня на кригу, бо затятим рибалкою я навряд чи можу його назвати.  

Керівник Монастирищенського УДСНС Олександр Цихмейструк каже що потерпілий рибу не ловив.

– Чоловік вийшов на кладку, бо хотів її відремонтувати. Воно ніби й недалеко від берега, але доволі глибоко. Риби того дня він не ловив. Коли ми прибули на місце, то його вже витягнули  з води рибалки й несли до автомобіля «швидкої». Якраз наші хлопці допомагали нести. Я би не сказав, що він був у якомусь критичному стані. Звісно, переохолов, бо кілька хвилин борсався у воді. Його відігріли в швидкій і чоловік пішов додому..

Місцеві жителі кажуть, що того дня на ставку було безліч рибалок. Товщина льоду коливалася від 3 до 5 сантиметрів.