Цими вихідними в зоопарку відкривають нову експозицію

Реконструкцію експозиції для парнокопитних у Черкаському міському зоопарку завершено, її відкриття заплановано на 14 вересня на 12.00. Роботу прийматимуть спонсори проекту – представники корпорації «Рошен», адміністрація закладу та міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Незважаючи на святковий день та урочисте відкриття експозиції квитки у зоопарк відвідувачі купуватимуть за звичними цінами.

• Думаю, що нова експозиція порадує містян якістю та наповненням. Крім того, хочу додати, що зараз ми ведемо перемовини з інвестором, щоб зробити реконструкцію вхідної частини, здійснити реконструкцію озера, і виділити ділянку, щоб розширити територію зоопарку. Тому що він дійсно стає візитівкою нашого міста і є одним з найкращих в Україні», - зазначає мер Черкас.

Усього експозиція матиме чотири вольєри, що розмістяться на площі 4,5 тисячі квадратних метрів. Ці вольєри не будуть об'єднані між собою. Директор закладу Євген Ван уточнює новосілля відзначатимуть тварини, які до того жили у зоопарку. У новій експозиції будуть представлені зубр, сім косуль, чотири благородних та один плямистий олень, шість європейських ланей. Попри те, що це буде святкове відкриття, вхід у зоопарк цього дня все одно буде платним.

Мер Анатолій Бондаренко розкриває подальші плани щодо співпраці зі спонсором реконструкції корпорацією «Рошен», Тож місто планує подальшу роботу з інвестором, після реконструкції вольєрів для парнокопитних заплановано ремонт вхідної частини зоопарку, реконструкція озера та розширення площі зоопарку аж до вулиці 30 років перемоги. На ці роботи за попередніми домовленостями інвестор може виділити до 300 млн грн.

  • Наш парк стає візитівкою Черкас і за кількістю тварин та експозицій – він один із найкращих в Україні. Міська влада не заперечує проти реклами корпорації Рошен щодо зміни назви зоологічного парку нашого міста – це питання має вирішувати міська громада, -- уточнює міський голова Черкас. - Сьогодні йдеться про можливість фінансування інвестором 300 мільйонів гривень. Якщо відбудеться така масштабна реконструкція і практично перебудова нашого зоопарку, думаю, місто буде не проти перейменувати наш зоопарк.

ДОВІДКА:

Дітям до 3-х років — вхід безкоштовний.

Для дітей від 3 до 16 років — 40 грн.

Пенсіонерам, студентам (при наявності посвідчення) — 40 грн.

Квиток для дорослих — 60 грн.