Menu

У Черкасах від газопостачання відключать 13 котелень

У Черкасах від газопостачання відключать 13 котелень

13 котелень «Черкаситеплокомуненерго» відключать від газопостачання. Городяни, що мешкають у мікрорайоні Луначарського, Дахнівському, Першої міської лікарні та вулиці Пилипенка залишаться без гарячого водопостачання. 

Про це міський голова Сергій Одарич попередив на сьогоднішній прес-конференції. Мер в усьому винуватить уряд та погрожує звертатися до Президента України.

– НАК «Нафтогаз України» не надала лімітів газу. Через що «Черкасигаз» погрожує відключенням котелень. Це щорічна гра «Нафтогазу», але цього року «Черкасигаз» вперше не захотів іти на поступки, – заявив міський голова Сергій Одарич.

У ситуації, що склалася, мер звинувачує уряд. Він роз’яснює: у 20-их числах березня НКРЕ вперше з 2010 року затвердила тариф, який відповідає собівартості послуги. Однак уряд вчасно не зареєстрував цієї постанови. Водночас затвердив підняття вартості газу втричі. Тож уся Україна отримала ситуацію, коли підприємства газ почали отримувати втричі дорожче з першого квітня, а послугу продовжують продавати за старою ціною до першого травня. Сергій Одарич стверджує: через цю маніпуляцію лише місто Черкаси втратить близько 10 млн. грн. Більше того, на цю суму імовірно буде нарахована пеня.

– Очевидно, що найближчі роки черкащанам доведеться жити як більшості українців – без гарячої води в літній період. Черкащани розбалувані і звикли до комфорту, але лише наше місто, Суми та Чернігів мали гарячу воду у літній період, – пророкує мер.

вгору