Menu

Депутати міськради уночі ремонтували міські дороги Рекомендуємо

  • Автор  Тетяна Мартинова
Депутати міськради уночі ремонтували міські дороги

Якщо міські обранці у інший спосіб не спроможні навести лад на міських дорогах, то, очевидно, їм слід брати до рук лопати і самотужки відпрацьовувати довіру виборців. Цим уночі і зайнялися депутати міськради від Партії вільних демократів та «Свободи». Про що радо повідомили у соціальних мережах. Щоправда, ями залатали не асфальтом, а позасипали цеглою та будівельним сміттям.

- Учора вночі депутати Черкаської міської ради від "Свободи" та Партії вільних демократів засипали щебнем та гранвідсівом ями на зупинці "вулиця Гоголя", що на Смілянській. Ми можемо дискутувати в сесійній залі на засіданнях ради до хрипоти і зрештою все одно не погоджуватися з деяких питань - і, напевно, ще не раз так і робитимемо. Але численні звернення містян (та я й сам їжджу в черкаських маршрутках через ту зупинку і падаю разом з усіма в ті ями) посприяли об'єднанню спільних зусиль свободівців й вільних демократів задля доброї справи. Можете вважати це "передвиборчим піаром" та принагідно запрошую "попіаритися" на добрих справах усіх небайдужих громадян - насамперед кандидатів в депутати та чинних депутатів міської ради, – браво прозвітувався про виконану роботу на своїй сторінці у соціальні мережі «Фейсбук» голова фракції ВО «Свобода» у міськраді Юрій Ботнар.

Роботи проводили у нічний час, коли на одній із найбільших вулиць міста незначний автопотік. Аби хоч якось до ремонту доріг долучити директора департаменту житлово-комунального комплексу Андрія Наумчика, із собою взяли його портрети. Паралельно пообіцяли знову звернутися у правоохоронні органи, аби ті відреагували на роботу Наумчука.

- Депутати підписали чергове звернення до прокурора Черкаської області пана Шеремета та начальника УМВС України у Черкаській області Пустовара. Ми вбачаємо, що дії пана Наумчука містять ознаки злочину, передбаченого ст. 367 КК України (службова недбалість), – прокоментував вже на своїй сторінці у соціальній мережі депутат – вільний демократ Руслан Зоря.

Якість виконаних депутатами ремонтних робіт у деяких городян викликала саркастичні коментарі.

- Ініціатива так нічого. Тільки хтось вловить каменюку у переднє скло, засмутиться, – відреагував директор департаменту охорони здоров’я Олег Стаднік.

Звичайно, хотілося б, щоб кожен виконував свою роботу. Городяни сплачували податки, депутати виділяли кошти, а комунальні підприємства освоювали їх на ремонтні роботи дорожнього покриття. І всі разом врешті комфортно їздили на відремонтованих дорогах.

вгору