Menu

Сьогодні депутати Черкаської міськради знову спробують відправити у відставку Сергія Одарича Рекомендуємо

  • Автор  Тетяна Мартинова
Сьогодні депутати Черкаської міськради знову спробують відправити у відставку Сергія Одарича

На пленарне засідання сесії Черкаської міської ради, де мають розглядати питання дострокового припинення повноважень міського голови Сергія Одарича, прийшло 42 депутати та міський голова. Саме таку кількість народних обранців було зафіксовано на початок пленарного засідання.

Питання дострокового припинення повноважень мера таки розглядатимуть. Таку відповідь дав сам Сергій Одарич на запитання депутата Миколи Булатецького. Мер сказав, що питання будуть ставити і голосувати. Зараз тривають заяви депутатів міської ради.

Секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький перед сесією погодився з тим, що ще восени минулого року він виступав проти дострокового припинення повноважень мера, казав, що сам не ініціюватиме і не підтримуватиме таку ініціативу. Однак сьогодні, говорить, ставлення до мера змінив, про що неодноразово заявляв на засіданнях сесій міської ради.

Це питання буде винесено першим, тож як тільки закінчаться заяви депутатів і буде проголосовано порядок денний, депутати приступлять до його розгляду.

вгору