Menu

Депутати міської ради подолали вето Бондаренка - фоторепортаж Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.ua
Депутати міської ради подолали вето Бондаренка - фоторепортаж

28 січня на сесії Черкаської міськради депутати повторно голосували за повернення вулицям історичних назв, пише vikka.ua. Відповідно до голосування депутатів, шість вулиць змінять свої назви, зокрема і вулиця Сєдова, навколо перейменування якої минулого тижня розгорілися дискусії.

Зокрема, вул. Мініна та Пожарського перейменували на вулицю Соснівську, вул. Піонерську – на вул. Митницьку, пров. Герцена – на пров. Хижняківський, вул. Сєдова – на вул. Новопречистенську, узвіз Клубний – на узвіз Остріжний, вул. Чкалова – на вул. Татинецьку.

"Це питання надзвичайно складне. Доведеться ухвалювати і непопулярні рішення. Мені легше заасфальтувати усі вулиці у місті, ніж їх перейменувати", – каже міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Як повідомляв сайт vikka.ua, 14 січня черкаські депутати вирішили перейменувати шість вулиць. Свої "за" таке рішення віддав 31 обранець. Проте 19 січня мер Черкас Анатолій Бондаренко наклав вето на рішення міської ради, яким перейменовувалися шість вулиць у Черкасах.

 

вгору