Menu

Черкаська міська рада не відпустила Сергія Одарича - фоторепортаж Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.ua
Черкаська міська рада не відпустила Сергія Одарича - фоторепортаж

Міська рада вдруге не змогла задовольнити клопотання лідера вільних демократів Сергія Одарича про дострокове припинення повноважень депутата Черкаської міської ради. Для прийняття відповідного рішення просто забракло голосів.

Із заявою про складання повноважень екс-мер звернувся до канцелярії міськради через свого представника ще 4 травня цього року. У ній Сергій Одарич повідомляє, що його нинішня робота вимагає частих відряджень, а тому не має можливості повноцінно працювати у комісії та на сесіях. Наступного дня його законне право мали задовольнити депутати міськради. Проте через перипетії довкола запровадження в місті електронної системи закупівель секретар ради несподівано припинив роботу сесії, тож до розгляду заяви Одарича справа так і не дійшла.

У п’ятницю, 13 травня на черговому засіданні міської ради депутат Павло Карась заявив, що фракція ВО «Чекащани» не голосуватиме за дострокове припинення повноважень Сергія Одарича через сумніви в тому, що цю заяву він написав з власної волі.

— Він повинен підтвердити, що його воля прийнята ним без жодного тиску та примусу. Він повинен особисто прийти на пленарне засідання міської ради і представити свою заяву депутатам міської ради. У крайньому випадку він повинен скористуватися послугами нотаріуса, який зможе підтвердити те, що він був при здоровому глузді, без тиску, що він підписує цей документ зі своєї доброї волі, — заявив під задоволені оплески «доброзичливців» екс-мера Павло Карась.

Депутатам пояснювали, що працівники секретаріату зв’язувалися безпосередньо з Сергієм Одаричем телефоном й він підтвердив, що особисто на комп’ютері надрукував заяву й власноручно підписав її, а потім передав своєму представнику для подання на розгляд ради. Просили задовольнити заяву екс-мера і його однопартійці. Зокрема, член фракції Партій вільних демократів Володимир Гриценко закликав колег підтримати подану заяву й «не робити з цього шоу». Втім, це не справило враження на депутатів й для задоволення заяви Сергія Одарича не вистачило голосів.

Зважаючи на результати голосування, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко розпорядився запросити на наступне пленарне засідання ради Сергія Одарича, аби той особисто підтвердив своє рішення.

 

вгору