Menu

Депутати Черкаської міськради преміювали працівників мерії та виконкому - фоторепортаж Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.ua
Депутати Черкаської міськради преміювали працівників мерії та виконкому - фоторепортаж

Усім працівникам Черкаської міської ради та її виконавчого комітету від початку листопада підвищать заробітну плату шляхом преміювання. «За» відповідний проект рішення під час чергового сесійного засідання висловилося 33 обранці, ще двоє проголосували проти. Таким чином, депутати затвердили граничні розміри щомісячних премій від 200 до 400 відсотків до посадового окладу.

За попередніми підрахунками, фонд заробітної плати до кінця нинішнього року збільшать на майже 2 млн грн., у наступному році – до 10 млн грн. За словами директора департаменту фінансової політики Наталії Джуган, дотепер у працівників органу місцевого самоврядування Черкас були чи не найнижчі заробітні плати серед подібних структур в області. Тоді як в умовах децентралізації влади повноваження його працівників – розширилися.
Міський голова Анатолій Бондаренко та секретар міської ради Олександр Радуцький заявили про конфлікт інтересів та відмовилися від голосування за проект рішення про преміювання.
– Нам, у першу чергу, потрібно зараз підтримати звичайних працівників. Насправді, сьогодні є достатньо великий брак кадрів у міськвиконкомі. Керівник департаменту отримує трошки більше 4 тисяч гривень у місяць, але перебуває на об’єктах зі мною цілодобово й відповідає у будь-яких час на мої дзвінки, то невже це гідна оплата його праці? За такі гроші я не можу знайти професійних кадрів, які фахово управлятимуть нашим містом і розбудовуватимуть його, – підкреслив міський голова Анатолій Бондаренко. – Я просив би не брати під одну гребінку міського голову й інших працівників, я не хочу, щоб люди ставали заручниками якихось політичних ігор.
– У контексті обговорень виникло враження, що ми керуємося принципом, за яким якщо десь погано, то має всюди бути так, – сказав у свою чергу Олександр Радуцький.
Зрештою, після низки суперечок та майже півторагодинного обговорення місцеві обранці дійшли компромісу й проголосували за проект рішення «Про преміювання керівництва міської ради та її виконавчого комітету, а також працівників виконавчих органів міської ради» зі змінами та затвердили граничні розміри щомісячного преміювання (від 400 до 200 відсотків).
Таким чином, згідно з підтриманими пропозиціями депутатів, до посадового окладу міського голови та його заступників, секретаря міської ради зможуть нараховувати премію в розмірі 400 відсотків, така ж у директорів департаментів та його заступників, а ще – в начальників самостійного управління чи відділу, тоді як розмір премії для заступника начальника самостійного управління чи відділу, керівника управління у складі департаменту (та його заступника) становитиме – 350 відсотків, начальнику (та його заступнику) відділу у складі департаменту чи управління, завідувачу сектору премію затвердили на рівні 300 відсотків, для головних спеціалістів 250%, натомість для провідних спеціалістів, та секретарів керівника – 200 %.
 
вгору