Menu

Чим завершилося голосування за “Громадський Бюджет” в Черкасах?

  • Автор  vechirka.ua
Чим завершилося голосування за “Громадський Бюджет” в Черкасах?

Сьогодні в черкаській мерії урочисто підбили підсумки голосування за “Громадський Бюджет” та привітали переможців, пише "Дзвін".

– Я вітаю усіх з успішним завершенням проекту громадського бюджету, також вітаю черкаську громаду з тим, що вона реалізувала свій вплив на владу і формування бюджету.

Я радий, що в тому чи іншому проекті взяли участь не окремі люди, а цілі команди. І черкасці проявили свою громадську позицію. Я сподіваюсь, що проекти-переможці принесуть користь нашій громаді, і вони стануть ще одним кроком для покращення якості життя в Черкасах , – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, що черкасці мали змогу подати свої пропозиції, на що в наступному році мають буди виділені кошти з міського бюджету. Найкращі проекти містян виставлялись на голосування і в підсумку перемогли 26 проектів, як і були поділені на великі та малі.

Як виявилось, більшість черкасців захотіли в наступному році використати бюджетні кошти на  спортивні об’єкти та облаштування зон відпочинку для дорослих та дітей. Серед них : спорт майданчик гімназії №9, футбольне поле вул.Гетьмана Сагайдачного 146, спортивний майданчик школи №26, дитяче містечко “Країна Мрій”, роздягальня на пляжі, клуб “Що,Де,Коли” та. ін.

Також в наступному році має бути реалізований проект “Електоронний запис до лікаря”

26 громадських ініціатив влада почне реалізовувати вже з наступного року. Як зазначили організатори “Громадського Бюджету”, найактивнішими черкасцями у голосуваннях за проекти є черкасці віком від 30 до 40 років.

вгору