День знань відзначатимуть 2 вересня. Уперше шкільний дзвоник почує 11 700 першачків

Оскільки 1 вересня припадає цього року на вихідний день, навчальний процес у школах Черкащини розпочнеться у понеділок 2 вересня. Освітянам області не рекомендують проводити традиційні урочисті лінійки до Дня знань, як не робили цього і торік. Для першачків, аби ті відчули себе іменинниками, навчальні заклади можуть зібрати лінійку, однак задіювати у ній усю школу не потрібно. Усього ж за парти шкіл Черкащини сяде близько 113 тисяч школярів.

У Обласному центрі вперше шкільний дзвоник пролунає для 3 тисяч першачків. Як запевняє директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов кожна школа самостійно визначатиме як їй відсвяткувати День знань.

— Гуманітарно-правовий ліцей традиційно йде у похід із конкурсами та змаганнями, — розповідає Сергій Воронов. — Інші школи також проводять цей день у своїх традиціях.

Натомість Комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» розробив ряд тем для першого уроку навчального року, які й рекомендує школам області. Зокрема уроки пропонують присвятити визначним датам 2019-2020 років: 25-річчю з часу вступу України до Ради Європи, 90-річчю з дня народження Ліни Костенко.

Факт:

Торік до першого класу на Черкащині пішло 12 700 дітей