Депутати Черкаської міськради об’єдналися у групу «Слуга народу»

Минулого пленарного засідання секретар Черкаської міської ради Ярослав Нищик оголосив про створення нової депутатської групи «Слуга народу». Не посоромилися туди увійти депутати від Радикальної партії Олега Ляшка, «Європейської солідарності» та «Самопомочі». Усього новоутворена група налічує п’ять депутатів: Олена Шевченко, Олександр Дишлюк, Артур Акопян, Володимир Бурячинський, Микола Фомич. Головою групи став депутат від Радикальної партії Сергій Тищенко.

На сторінці партії «Слуга народу» у соціальній мережі Facebook створення у Черкаській міській раді депутатської групи з однойменною назвою з партією президента назвали фейком.

- 2020 рік — рік місцевих виборів. Старі політики розуміють, що це останній шанс втримати владу. Тому ледь не щодня з'являються підозрілі об'єднання, що прикриваються символікою «Слуги Народу». Тож вкотре нагадуємо – партія вирішила не створювати фракції в обласних та міських радах. У разі, якщо такі об’єднання буде утворено, ми неодмінно повідомимо про це з офіційних джерел, – йдеться в офіційному коментарі.

У раді будь-якого рівня, будь-якого населеного пункту депутати можуть утворювати міжфракційні групи та об’єднання і брати собі будь-які назви. Для цього їм не потрібно нічийого дозволу ні схвалення.

— Будь-які депутати міської чи обласної ради можуть створити міжфракційні групи. Тому наша ініціатива не є фейковою. І ніхто нам не може це заборонити робити. Ми підтримуємо ініціативи Президента України Володимира Зеленського, — прокоментував появу групи «Слуга народу» у міськраді її голова Сергій Тищенко.