Донька черкаської рестораторки працювала баристою

Черкащанка Альона Островська, донька відомої на Черкащині рестораторки Лесі Островської, власниці готельно-ресторанного комплексу «Дикий хутір», що в с. Буда Чигиринського району, взяла участь у проекті телеканалу «1+1» «Інспектор Сніданку. Робота на канікулах».

Канікули в розпалі, але деяким підліткам  - не до відпочинку! Серед тих, хто захотів заробити гроші на свої маленькі мрії, і наша землячка, 15-річна Альона. Дівчина перевірила на собі професію бариста в кофейні.

– Я закінчила Це моє перше літо, коли я працюю самостійно. Адже я маю мету купити собі нові навушники AirPods. Вони коштують декілька тисяч гривень. Тому я вирішила на них заробити сама, а не просити гроші у батьків, – говорить Альона.

Дівчина любить каву, а тому вирішила спробувати себе у ролі бариста.

Її мама черкащанка Леся Островська каже, що не бачить в цьому нічого поганого, однак  трішки хвилюється.

Знайти роботу виявилось не так легко. Дівчина отримала чотири відмови. Однак одна кав’ярня таки погодилася взяти її на роботу.

Робота починається о 7.30 і закінчується о 20.00. Альона зробила певні висновки: треба бути обережним із грошима, уважним із клієнтами, вміти працювати з кавомашиною, серед плюсів – це не важка робота, комфортні умови праці, можливість спілкування з клієнтами, пити всі напої, які є в закладі, і це можливість заробити гроші. А заробила Альона в перший день 450 гривень.

Роботою нашої землячки лишився задоволений і менеджер кав’ярні.

  • Мені здається, що в Альони все вийшло. Не обійшлося без помилок, але куди ж без них. Та й місце мені здається затишним і  безпечним, а для мене, як для мами, це важливо, - сказала мама Альони Леся Отстровська.