Довгоочікуваний атракціон «Колесо огляду» має запрацювати вже цього літа

Уже на початку липня у Черкасах планують запустити довгоочікуваний атракціон «Колесо огляду». Орієнтовно, за нормальних погодних умов, усі роботи щодо встановлення атракціону повинні бути завершені до кінця червня. Про це в ексклюзивному коментарі «ВиЧЕрпно» повідомив заступник директора КП «Дирекція парків» Андрій Куча.

- Ми звернулися до підрядної організації, яка вже з 15-го травня готова продовжити роботи щодо встановлення атракціону. Підрядній організації потрібно близько місяця для того, щоб дообладнати всі ті частини, які залишилися, і провести роботи щодо запуску «Колеса огляду», а також перевірити його техніку безпеки, — зауважив Андрій Куча.

За його словами, паралельно інша підрядна організація буде займатися будівництвом майданчика на прилеглій території, облаштуванням освітлення та встановленням лавок.

- Інша підрядна організація буде виконувати всі ці роботи паралельно від організації, яка буде монтувати колесо. Тому для завершення цих робіт теж буде потрібно близько місяця, — додав Андрій Куча.

Нагадаємо, що дата відкриття «Колеса огляду» постійно переносилася.

Поставки колеса огляду до Черкас та його встановлення переносилися декілька разів: 31 грудня 2017 року, 30 листопада 2018 року. Так само постійно відтерміновують і будівництво майданчика під атракціон, на зведення якого спочатку було потрібно 1,5 млн грн, а в 2018-ому році вже 2,5 млн грн.

До слова, колесо оглядуу демонтували у 2008-ому році після низки нещасних випадків на атракціонах у різних містах України. Як зазначав на той момент очільник КП «Дирекція парків», черкаське «чортове колесо» теж було в аварійному стані.