Два заступника прокурора області не пройшли атестацію

До третього етапу атестації допущені 73 прокурора регіональної прокуратури З урахуванням вимог пункту 10 розділу ІІ «Прикінцеві і перехідні положення» Закону України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури» станом на 15 жовтня 2019 року 109 прокурорів регіональної прокуратури та 198 прокурорів місцевих прокуратур Черкаської області подали Генеральному прокурору заяви про переведення до обласної, окружних прокуратур і намір пройти атестацію.

Бажання пройти атестацію та приєднатися до нової прокуратури виявили перший заступник та заступники керівника прокуратури області.

Перший та другий етапи атестації прокурори регіональної прокуратури проходили у Києві з 2 до 5 березня 2020 року згідно з затвердженим графіком, розміщеним на офіційному веб-сайті Офісу Генерального прокурора.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області, за результатами проходження прокурорами регіональної прокуратури двох етапів атестації, станом на 1 квітня 2020 року не пройшли атестацію 29 прокурорів регіональної прокуратури, у тому числі два заступника прокурора області (близько 27% від штатної чисельності прокурорських працівників регіональної прокуратури). Відповідно, вони не допущені до третього етапу  атестації.

Щодо прокурорів, які не набрали встановленого прохідного балу або взагалі не з’явилися на тестування й не повідомили про поважність причин своєї неявки з наданням підтверджуючих документів, комісіями ухвалено рішення про неуспішне проходження атестації. Прокурори, які успішно пройшли обидва тестування, допускаються до третього етапу атестації, який включає виконання практичного завдання та проходження співбесіди.

На цей час до третього етапу атестації допущено 73 прокурора регіональної прокуратури (не враховуючи тих працівників, які у зв’язку об’єктивними причинами мають проходити перші два етапи атестації після завершення карантину).

Дати третього етапу атестації та додаткового тестування в рамках перших двох етапів будуть визначені комісіями після зняття обмежувальних карантинних заходів, введених відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з подальшими змінами та доповненнями.