Menu

Освіта і наука

Під час ЗНО в Умані абітурієнтка влаштувала істерику

24 квітня Черкаський осередок Громадянської мережі "ОПОРА" взяв участь у спостереженні за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. Цього року для складання ЗНО в області зареєструвалося 8 865 осіб. 

Ректором Черкаського національного обрано Олександра Черевка

Завершено вибори ректора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Перемогу отримав доктор економічних наук, доцент Черевко Олександр Володимирович, набравши 67,8% голосів від кількості тих, хто проголосував.

У ЧНУ роз’яснили, що трапилося зі студентською стипендією

Питання розміру стипендій стало болючою темою для студентської громади. Чому зменшилася стипендія, отримана студентами у березні нинішнього року, роз’яснює головний бухгалтер Черкаського національного університету ім.Богдана Хмельницького Тетяна Платошкіна.

Черкаські ВИШі на порозі реформ

Нинішня система закладів вищої освіти на Черкащині потребує змін. Бо затратна й неефективна. Про це йшлося під час зустрічі міністра освіти й науки України Сергія Квіта з колективом і студентами Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького. У ній взяв участь і голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

На Черкащині школярів прагнуть навчати духовно-моральним цінностям

Про впровадження духовно-морального виховання у навчальних закладах Черкащини говорили на Всеукраїнській науково-практичній конференції. Вона відбулась на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

За посаду ректора ЧНУ боротимуться четверо

Вибори ректора Черкаського Національного університету ім. Богдана Хмельницького відбудуться за тиждень – 23 квітня. Результат оприлюднять за кілька днів. 27 квітня Міносвіти має отримати протокол про підрахунок голосів за результатами таємного голосування, пише "Рідна Черкащина".

Кузьмінський не виключає свого повернення в черкаський університет

Екс-регіонал, депутат облради Анатолій Кузьмінський не виключає, що братиме участь у виборах ректора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Про це Анатолій Кузьмінський повідомив в коментарі «Прочерку».
Підписатися на цей канал RSS