Футболу кожен вік підвладний

Або як дивитися матчі Ліги чемпіонів і Ліги Європи в зручному місці та у відмінній якості

    У холостяцькому колективі на роботі завжди були дві головні теми для розмов: дівчата і футбол. Ближче до початку фінальних матчів Ліги чемпіонів і Ліги Європи УЄФА пріоритети змінювалися. І, як у популярній колись пісні, головним ставав футбол, ну а дівчата згодом.

    Сергій не одразу помітив, що на його заклик піти в спорт бар подивитися футбол під пиво, стало відгукуватися все менше колег. Уболівати вони йшли вже в затишному сімейному колі.

 Одного разу Сергію довелося самому йти в знайомий бар, де показували пряму трансляцію матчу Ліги Європи. Власник бару уклав договір з відомим телекомпровайдера і мав доступ до ліцензійних трансляцій.

   Зал уже гудів. Сергій насилу знайшов вільне місце. Поруч сиділа дівчина, яка прийшла без компанії і зраділа, що й хлопець один. Виявилося, що Світлана теж уболіває за «Барселону». Раніше ходила сюди з подругою, але її новий хлопець не пускає.

  - А у мене вдома по телевізору тепер матчі Ліги чомусь не показують, - поскаржилася Світлана.

 - Так треба правильно провайдера обирати, - пояснив Сергій новій знайомій. - Для показу таких матчів з нинішнього року потрібно отримати ліцензію. У всьому світі професійний спорт підживлюється відрахуваннями від телевізійних трансляцій. І я дуже задоволений, що мій провайдер ВОЛЯ і канали «Футбол 1»/«Футбол 2» отримали право транслювати всі матчі Ліги чемпіонів та Ліги Європи УЄФА на сезони 2018-2021. Я, як абонент, трохи доплатив за додатковий пакет «Футбол HD», але ти ж розумієш, що за задоволення дивитися такі матчі в режимі реального часу можна і розщедритися.

   - А ще я підписався на додаткову послугу «Воля Футбол +» і тепер можу дивитися матчі не тільки по телевізору, але й на смартфоні, як у прямій трансляції, так і в запису, - похвалився Сергій. - Тепер і у відрядженнях можу дивитися.

    Розлучатися чомусь не хотілося, і Сергій запросив Світлану в гості, дивитися усі наступні матчі Ліги. Так молодим виявилося зручніше спілкуватися ...

     Футбол - футболом, а любов - любов'ю. Подумав Сергій, що пора дівчину з батьками познайомити. Світлана тільки попросила хлопця не говорити, що вона фанатка футболу, хто знає,  як це старші сприймуть. А Сергій у відповідь розсміявся:

   - А я вже сказав. І вони зраділи, тому що мама і тато зі спортом завжди дружили. Зараз і на лижах ходять, і в теніс грають. Дивляться всі футбольні матчі українських команд, Лігу чемпіонів і Лігу Європи УЄФА. І задоволені, що ВОЛЯ гарантувала своїм абонентам можливість дивитися прямі трансляції. Справжній фанат не може чекати на результат, йому треба бути в грі, переживати, радіти і насолоджуватися красивими моментами.

                                                                           Василь Горін