Готівковий кредит до 300 тисяч гривень на термін до 3 років уже завойовує популярність.

Загальновідомо, що дарувати подарунки близьким людям буває набагато приємніше, ніж отримувати. Наближаються зимові свята, а з ними стає актуальним і вибір товарів чи послуг для рідних, друзів, колег. Однак часто через фінансові труднощі здійснити мрію близької людини складно, а довгі пошуки можливих каналів поповнення гаманця залишаються марними. У такій непростій ситуації потрібна невідкладна допомога та швидке вирішення фінансової проблеми.

ПАТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ» не втрачає актуальності та постійно оновлює продуктову лінійку. Кілька місяців тому з’явилася можливість швидко оформити кредит до 300 тисяч гривень без застави. Новий продукт – «BISова готівка» – стартував із серпня цього року.
«Мало комерційних банків нині дійсно кредитують, пропонуючи доступні кошти без додаткових витрат і платежів. «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ» кредитує як приватних клієнтів, так і фізичних осіб-підприємців. Зокрема, наш новий продукт «BISова готівка» надається на вигідних та ринкових умовах. Сьогодні це чудова можливість швидко задовольнити «гарячі» потреби, коли гроші потрібні вже і сьогодні», - розповідає начальник Черкаського регіонального відділення Руслана Рябко

Окрім цієї привабливої пропозиції, Банк пропонує ряд інших не менш цікавих для клієнтів. Це кредит до 5 мільйонів гривень під заставу нерухомого майна терміном до 10 років. Один із продуктів, який досі не втрачає актуальності, – це кредитування купівлі житла на вторинному ринку в розмірі до 5 мільйонів гривень терміном до 20 років.

Одночасно з готівковим кредитом запустили і програму рефінансування. Такий продукт, по-перше, зменшує вартість обслуговування декількох кредитів у різних банках, а по-друге, полегшує погашення заборгованості.
«Багато людей користуються кредитами інших банків, кредитних спілок, де не завжди комфортні умови: значні супровідні витрати, з кожним платежем - комісія при погашенні, різне географічне розташування. Ми можемо об’єднати декілька ваших кредитів в один на максимально вигідних умовах. Відтак, не доведеться щомісяця тримати в голові купу цифр і оббігати ряд банків. Тепер, наприклад, замість трьох платежів для різних банків, клієнт сплачуватиме лише один», -
Рябко Руслана.
Усі продукти «БАНКУ ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ» створені допомагати клієнтам із зручним, надійним, а головне вигідним вирішенням будь-яких фінансових питань. Наші спеціалісти завжди з розумінням поставляться до ваших проблем і запропонують найкращий варіант для отримання кредиту.  

Запрошуємо Вас в цей передсвятковий час до відділення банку за адресою м. Черкаси, бул. Шевченка, 150 , де наші співробітники допоможуть реалізувати усі Ваші фінансові плани щоденно з 9.00 до 18.00 год. за телефонами (093) 781 81 88 та (036) 246 04 84. Окрім того, ви можете самостійно дізнатися детальніше про умови за вищезгаданими програмами, відвідавши наш сайт bisbank.com.ua, або задавши питання оператору в онлайн-чаті чи за телефоном гарячої лінії 0 800 50 30 05.

Бажаємо усім необмежених фінансових можливостей втілювати свої мрії в життя!

Ліц. №221 від 24.10.11 р., Нац. Банк України