Menu

Чому потрібно лікувати геморой?

  • Автор  vechirka.net
Чому потрібно лікувати геморой?

Зіткнувшись з таким захворюванням як геморой, більшість людей навіть не підозрюють, наскільки важливо негайно звернутися до лікаря-проктолога. Сверблячка, невеликий дискомфорт у задньому проході багато списують на тимчасове нездужання. А адже саме це – перші симптоми геморою. І коли біль стає сильнішою, люди, на жаль, дослухаючись до реклами, – купують ліки, свічки, позбавляються від неприємних відчуттів і не йдуть до лікаря. Але через кілька місяців ситуація може погіршитися настільки, що пацієнтові доведеться лягти на стіл хірурга.

Найчастіше пацієнти змушені звернутися до проктолога через анальні кровотечі та гострий хронічний біль. Є чотири стадії геморою:

1. При першій стадії геморою лю- дина може відчувати невеликий дискомфорт, зрідка є кровотеча при дефекації.

2. Друга стадія геморою іноді супроводжується випаданням гемороїдальних вузлів з ​​анального отвору при напруженні. Однак вони ще здатні самостійно вправлятися. Також, крім дискомфорту і кровотеч, спостерігаються виділення, свербіж.

3. Третя стадія геморою настає тоді, коли випадання гемороїдальних вузлів вимагає вже ручного вправляння. З’являється сильний біль, забруднення одягу.

4. Четверта стадія геморою дуже небезпечна! Гемороїдальні вузли вже неможливо вправити. З’являється тромбоз, рясні кровотечі. Цю стадію захворювання можна вилікувати тільки хірургічним шляхом. Причому сама операція достатньо не складна. А ось післяопераційний період вимагає умов стаціонару (близько місяця) і переноситься дуже складно.

– Чим раніше пацієнт з гемороєм звернеться до лікаря, тим легше пройде лікування, і тим більше грошей заощадить хворий, – говорить проктолог медичного центру «ДокторПРО» Максим Пархомовський.

– І якщо ще недавно єдиним методом лікування геморою була хірургічна операція, то зараз, на зміну скальпелю, прийшли безопераційні сучасні методи лікування геморою, які не вимагають умов стаціонару (крім четвертої стадії).

Фахівці медичного центру «ДокторПРО» вже кілька років успішно лікують геморой без операції, без болю і без потреби лежати в стаціонарі. Всього за кілька візитів до проктолога Ви зможете позбутися від неприємної і докучливої ​​хвороби. Однак пам’ятайте, що хвороба розвивається дуже стрімко, – і вже через пару місяців безопераційне лікування може Вам не підійти. Тому не затягуйте, і телефонуйте в «ДокторПРО» при перших же симптомах.

вгору