Menu

Коли здоров’я дає тріщину...

  • Автор  vechirka.net
Коли здоров’я дає тріщину...

Як ви думаєте, до якого лікаря найчастіше приходять тільки тоді, коли терпіти вже нестерпно? Ні, це не гінеколог і не стоматолог. Хоча-швидше за все – саме цих лікарів назвуть ваші знайомі, задай ви подібне питання. Насправді, більшість пацієнтів до останнього відкладають візит до проктолога. Сфера діяльності цього лікаря настільки інтимна, що крім моторошних болів пацієнти можуть відчувати непереборне горе. І даремно! Геморой, тріщина прямої кишки, складності з дефекацією, анальний свербіж, поліпи і бахромки – кожен третій житель України стикається з цими проблемами щодня. Але мужньо терпить і сподівається, що все пройде само собою.

Не пройде! За будь-яких – навіть незначних – проблеми в області заднього проходу потрібно терміново звертатися до проктолога. Так ви мінімізуєте небезпеку, і у вашій медичній картці не з’явиться запис на латині: Cr (cancer). Рак прямої кишки – дуже часто – наслідок того, що довгий час пацієнт списував свербіння в анусі на недостатню гігієну або носіння синтетичного білизни. Або намагався не думати про кров’янистих виділеннях з прямої кишки. Або терпляче не помічав анальних тріщин, які проявляються болючим дискомфортом, але лікуються періодично і сумбурно – у міру загострення.

Анальні тріщини (фіссури) – одне з найбільш поширених після геморою проктологічних захворювань. При несвоєчасному лікуванні фіссура переходить в хронічну стадію і складно піддається лікуванню. Ознаки фіссури дуже нагадують прояви геморою – це і свербіж, і кровотеча, і гострий біль. Але ось причини цих проявів різні: при геморої спостерігається розширення вен, а тріщини прямої кишки – це борозенки, мікророзриви слизової прямої кишки, викликані її травмуванням при дефекації, як правило, у поєднанні з відсутністю інтимної гігієни. Саме тому, ні в якому разі не можна покладатися на народну медицину і самостійно усувати неприємні симптоми.

Візит до лікаря-проктолога забезпечить точну діагностику захворювання, адже зрештою способи лікування цих захворювань (фісур і геморою) сильно різняться, і тільки лікар здатний рекомендувати ту чи іншу схему лікування, відповідну для кожного конкретного випадку.

На початку захворювання, коли тріщини (фіссури) ще тільки сформувалися і являють собою неглибокі надриви дуже ефективно консервативне лікування. У цьому випадку лікарі «ДокторПРО» призначають зовнішні засоби – унікальні мазі, що володіють протизапальними і ранозагоювальні властивості. Також пацієнту рекомендується певна дієта і список необхідних гігієнічних процедур.

У разі, коли анальні тріщини протягом тривалого часу постійно пошкоджуються, тверднуть (зарубцьовуються) і переходять у хронічну стадію, потрібно вже більш серйозне втручання. У «ДокторПРО» вирішують цю проблему без операції! Малоінвазивні методи лікування застосовуються в медичних центрах Європи, Америки, Ізраїлю, Австралії вже більше 20 років. Переваги цих методик перед традиційною операцією очевидні: по-перше, відсутність страху і підготовчого періоду. По-друге, відсутність травмування слизової тканини, а відповідно, відсутність болю та післяопераційного періоду. По-третє, безпосередньо відразу після закінчення процедури хворий залишає лікувальний заклад, і займається своїми звичайними справами. При цьому, процедури займають не більше 10 хвилин і не вимагають перебування в стаціонарі.

Можливості сучасної медицини і кваліфікація лікарів «ДокторПРО» повністю змінюють уявлення пацієнтів про візити до проктолога. Головне: не запускайте хворобу і звертайтеся за консультацією при перших симптомах. І будьте здорові!

вгору