Menu

П’ять помилок, що ведуть до геморою!

  • Автор  vechirka.net
П’ять помилок, що ведуть до геморою!

Проктологи установили найбільш розповсюджені помилки, які допускають люди, стикаючись з першими дискомфортними відчуттями в туалеті.

Перша помилка: зіткнувшись із запором, людина намагається вирішити питання силою – починає тужитися, від чого  набухають гемороїдальні вузли, і задача стає практично нездійсненною. Так з’являється геморой. Набагато кориснішою була б склянка холодної води, масаж живота, кругові рухи тулуба. Іноді добре допомагають фрукти.

Друга помилка: як  самодопомогу людина починає пити проносне. Від поносу геморой розвивається ще швидше, ніж від запору: висока кислотність рідкого випорожнення дратує сфінктер і викликає його спазм.

Третя помилка: поширена думка, що біль у задньому проході – це геморой. Можливо, це геморой чи тріщина, але можливо, небезпечні для здоров’я і життя хвороби, і чим раніше ви їх знайдете, тим більше шансів на лікування.

Четверта помилка: спроба перечекати: «А раптом саме як-небудь пройде». На жаль, багато людей думають, що перший біль у задньому проході чи кровотеча – це ще не хвороба. «От якщо це буде продовжуватися, тоді почну шукати знаючого фахівця». Пізніше ця випадковість переходить у хронічну форму, біль і кровотечі з’являються без усякої причини, а збільшені вузли випадають назовні. Випадання слизової оболонки приносять страждання 24 години на добу, а традиційне лікування не дає полегшення. І тоді змучені пацієнти зважуються на…

П’яту помилку: операцію, що найчастіше виводить хворобу на нове коло – нелегкий затяжний період відновлення, де немає гарантії, що через деякий час хвороба не відновиться і хворому знову не доведеться лягти під ніж.

Уже давно існують методики та обладнання в передових проктологічних центрах, що дозволяють вилікувати геморой та тріщини  без операції. Методи лікування геморою без операції за допомогою лазера і латексного легування, ефективні навіть у важких, запущених випадках. Сьогодні таке лікування  складається з декількох візитів до лікаря з інтервалом приблизно в 3-7 днів. Кожне відвідування лікаря віднімає в пацієнта не більше півгодини. Під час лікування пацієнт цілком зберігає свою працездатність і веде активний спосіб життя. Лікування швидке, нескладне, не вимагає складної попередньої підготовки. Не дивно, що сотні тисяч людей по усьому світі, від Австралії і Японії до Румунії, Польщі, Росії й Ізраїлю, вибрали цей метод, і завдяки йому позбулися геморою і фісури, не вдаючися до операції.

Усе, що для цього потрібно      черкащанам, – зателефонувати та записатися на прийом у медичний центр «ДокторПРО»!

вгору