Menu

Годі вчитися жити з екземою! Її потрібно лікувати

  • Автор  vechirka.net
Годі вчитися жити з екземою! Її потрібно лікувати

Що таке екзема? Це запалення шкіри алергічного характеру, яке виникає при впливі внутрішніх або зовнішніх подразників. Супроводжується свербінням і тривалим рецидивуючим перебігом. Найчастіше екзему провокують стресові ситуації, переживання, хвороби печінки, шлунково-кишкового тракту, мікози стоп, а також алергічні захворювання. Дуже часто хвороба передається у спадок.

Екзема може виникнути в будь-якому віці і на будь-якій ділянці тіла. Але найчастіше спостерігається на обличчі і руках. Є кілька видів екземи – істинна, мікробна, себорейна та професійна екзема. У будь-якому випадку лікування має бути комплексним та індивідуальним. Саме тому дуже важливо вчасно звертатися до лікаря – він поставить діагноз, встановить вид захворювання, виявить причини його появи і тільки після цього зможе призначити лікувальні препарати або процедури.

Дерматити та екземи досить схожі по проявах і часто мають спільну природу виникнення. Тому лікування, насамперед, спрямоване на усунення алергену. Дерматологи призначають лікарські препарати, які знімають запалення, рекомендують гіпоалергенні дієти, фізіотерапію, вітамінотерапію. Можливо, будуть призначені і місцеві препарати: примочки, креми. Головне, не займатися самолікуванням. Адже тільки фахівець на підставі правильної діагностики може визначити, як лікувати захворювання. І при цьому потрібно налаштовуватися на те, що повне лікування Вам ніхто гарантувати не зможе. Дуже багато залежить у лікуванні і від пацієнта – його способу життя, кількості стресів, використання побутової хімії. Але й пускати хворобу на самоплив не варто. Адже ситуація з кожним днем може тільки погіршитись, а свербіж і червоні мокнучі плями доставляють хворому масу неприємностей.

Важливо пам’ятати, що при лікуванні екземи необхідно дотримуватися дієти, вести харчовий щоденник для визначення алергенів, які викликають загострення. Важливо обмежити контакт шкіри з хімічними речовинами і навіть з водою. Ні в якому разі не можна відвідувати сауни і лазні. Краще частіше бувати на свіжому повітрі і займатися загальним загартовуванням організму.

Медичний центр «ДокторПРО» запрошує всіх, хто зіткнувся з екземою, на лікування. Якщо Ви не впевнені у своєму діагнозі – записуйтеся на огляд, досвідчений дерматолог зможе визначити не тільки захворювання, але і причини його виникнення. А значить – призначити ефективне лікування, яке дасть результати в максимально короткі терміни. Запис на прийом в «ДокторПРО» ведеться цілодобово. Будьте здорові!

вгору