Menu

Геморой – найпоширеніше захворювання на планеті

  • Автор  vechirka.net
Геморой – найпоширеніше захворювання на планеті

У це складно повірити, але геморой більш поширений, ніж застуда. Близько 80% людей страждає цим неприємним захворюванням, і багато з них навіть не підозрюють про це. Причому кожен третій потребує оперативного лікування, адже іншими методами допомогти вже не можна. А от якби пацієнти не боялися при перших же симптомах і дискомфорті звертатися до лікаря, геморой би легко втратив свої лідерські позиції в статистиці захворювань. Але, на жаль, люди до проктолога звертаються в п’ять разів рідше, ніж до інших фахівців. Лікарі кажуть, що вони просто-напросто соромляться. І саме через цю сором’язливості потім страждають.

Чому ж геморой настільки поширений? Тому що у кожної людини (навіть новонароджених) є гемороїдальні вузли – такі собі мішечки з кров’ю. Вони підтримують постійну температуру і утримують вміст кишечника. При певних ситуаціях може виникати запалення слизової гемороїдальних вузлів, що призводить до кровотечі. Або «мішечки» можуть переповнюватися кров’ю і значно збільшуватися в розмірах (при тривалому сидінні, підніманні тягарів, вагітності). Якщо нічого не робити, вузли почнуть випадати.

Чому ж виникає геморой? Перш за все, від неправильного способу життя. Спадковий фактор тут також присутній, але неправильне харчування, зловживання алкоголем, важка фізична праця, робота за комп’ютером – основні причини виникнення геморою. До групи ризику також входять вагітні і жінки, які щойно народили.

При перших симптомах (кровотеча, біль, свербіж, печіння, випадання вузлів) потрібно відразу ж записатися на прийом до лікаря. Самолікування в цьому випадку не тільки неефективно, але й небезпечно. Без відвідування проктолога Ви не можете до кінця бути впевнені, що у Вас саме геморой. Адже подібні симптоми є й при інших захворюваннях прямої кишки. Лікар же не тільки поставить точний діагноз, визначить стадію, перевірить на наявність супутніх захворювань, але і призначить індивідуальне і максимально ефективне лікування.

Фахівці медичного центру

«ДокторПРО» успішно лікують геморой без операцій. Сучасні методи дозволяють видаляти вузол без хірургічного втручання та стаціонарного лікування. Пацієнт проходить одну або декілька безболісних процедур, які тривають всього кілька хвилин. Через кілька днів гемороїдальні вузли відпадають і непомітно виходять. І якщо після цього людина змінить своє життя – почне правильно харчуватися, відмовиться від алкоголю та фізичних навантажень і додасть комплекс лікувальних вправ – геморой у її життя більше ніколи не повернеться. Телефонуйте до «ДокторПРО» – не терпіть біль!

вгору