Menu

Псоріаз: домогтися тривалої ремісії можливо!

  • Автор  vechirka.ua
Псоріаз: домогтися тривалої ремісії можливо!

Хворі на псоріаз прекрасно знають, що позбутися від цієї недуги неможливо. І багато хто просто припиняє боротьбу за чисту шкіру. А це неправильно. Адже псоріаз завдає чимало клопоту – бляшки (плями, схожі на лишай) сверблять, надмірно лущаться і навіть кровоточать! І якщо нічого не робити, через час максимально уражена шкіра просто перестане виконувати свою захисну функцію. І тоді вже не уникнути зараження інфекціями.

Та й з естетичного погляду псоріаз неприємний. Незважаючи на те, що хвороба не передається при рукостисканні, обіймах і тим більше повітряно-крапельним шляхом, люди намагаються уникати дотиків до хворого. Ті, у кого псоріаз локалізується на голові, соромляться ходити до перукаря, не можуть дозволити собі носити стильні стрижки. А в осінньо-зимовий період таким хворим і зовсім не позаздриш – настає загострення, бляшки стають більшими, мокріють, починають моторошно свербіти. І купоросні ванни, і всілякі мазі вже не допомагають. Багато хто впадає у відчай і починає застосовувати гормональні препарати, які викликають звикання й ускладнюють лікування в подальшому.

Але миритися з псоріазом не варто. Потрібно лише навчитися жити в злагоді з собою, дотримуватися правильного харчування, виключивши з раціону гостре, копчене, смажене, солодке, цитрусові, алкоголь тощо, навчитися жити без стресів і депресій. Повірте – це не так складно, як може здатися на перший погляд. А позбутися докучливих бляшок і домогтися тривалої ремісії Вам допоможуть у мережі медичних центрів «ДокторПРО». За допомогою унікальних препаратів на основі мінералів Мертвого моря наші фахівці допоможуть позбутися зовнішніх симптомів псоріазу і не дадуть прогресувати хворобі надалі. Ми не використовуємо препарати, які містять гормони, стероїди й імунодепресанти! Для кожного пацієнта добирається індивідуальна схема лікування – з урахуванням всіх особливостей перебігу псоріазу. Якщо хворий чітко дотримується всіх вказівок і рекомендацій, полегшення настає вже через пару тижнів.

У мережі «ДокторПРО» багато пацієнтів вже домоглися ремісії. Не відкладайте і Ви лікування на потім. З псоріазом можна домовитися вже зараз – потрібно тільки дуже захотіти цього.

Телефонуйте до «ДокторПРО» – тут Вас підтримають і допоможуть в боротьбі з неприємною

вгору