Menu

Чим небезпечний хронічний геморой?

  • Автор  vechirka.net
Чим небезпечний хронічний геморой?

Коли у нас виникають проблеми, ми відразу ж намагаємося знайти шляхи їх вирішення. Коли ми відчуваємо сильний фізичний біль, то негайно приймаємо анальгетик або звертаємося до лікаря. Але якщо у людини поступово розвивається таке захворювання, як геморой, чи поспішає  вона отримати професійну допомогу або чекає, коли хвороба пройде сама?

Думки фахівців сходяться в одному –геморой, з’явившись одного разу, сам по собі не пройде!

У більшості випадків геморой може проявлятися гострими нападами або протікати як тривалий неускладнений процес. Саме хронічна форма геморою спостерігається у більшості людей. А оскільки для неї характерні періоди загострень і затишку, то хворі шукають способи лікування, які приносять, швидше, тимчасове полегшення, а не спрямовані на повне одужання.

Отож, що насправді представляє собою хронічний геморой і чи дійсно він небезпечний?

Хронічний рецидивуючий процес – це найпоширеніший варіант течії геморою. Про початок захворювання свідчать перші ознаки: неприємні відчуття в області ануса, відчуття стороннього тіла, підвищена вологість, легкий свербіж. Пізніше з’являються ректальні кровотечі – в кінці акту дефекації виділяються струмки крові червоного кольору. Цей період може протікати тривало, від декількох місяців до декількох років. У початковій стадії хворі рідко звертаються до лікаря, тому що для неї характерні довгі стадії ремісії, коли людину нічого не турбує.

Проте пізніше внутрішні гемороїдальні вузли збільшуються і з часом перетворюються на зовнішні (тобто випадають із заднього проходу), доставляючи все більше страждань для людини.

Небезпека полягає в тому, що і біль, і виділення слизу, і кровотечі із заднього проходу можуть спостерігатися не тільки при геморої, але і при пухлинах прямої кишки.

Як же бути людині, яка виявила у себе перераховані  симптоми?

Перш за все, щоб не допускати болісного розвитку геморою і виключити інші серйозні захворювання прямої кишки, необхідно відвідати проктолога.

Мережа медичних центрів «ДокторПРО» оснащена сучасним обладнанням для точної діагностики. Вже при першому відвідуванні лікаря пацієнт може пройти комплексне обстеження і почати курс лікування.

Комплексне обстеження включає в себе: пальпаторне дослідження, анаскопію (огляд прямої кишки глибиною 6 см), відеоректоскопію (огляд глибиною до 25 см).

За допомогою цих методів є можливість оглянути внутрішню поверхню кишки і відразу ж виявити будь-які патологічні зміни і характер цього процесу. Причому пацієнт стає учасником такого обстеження, оскільки він може самостійно побачити результати відеоогляду на екрані монітора.

Малоінвазивні, а іншими словами, безопераційні методи лікування, які застосовуються в «ДокторПРО» допоможуть забути про геморой, якщо тільки цього захоче сам пацієнт.

вгору