Menu

Як позбутися від геморою годуючим мамам?

  • Автор  vechirka.net
Як позбутися від геморою годуючим мамам?

Найчастіше жінки стикаються з гемороєм під час вагітності або відразу після пологів. І оскільки в цей складний період майбутні і новоспечені мами з побоюванням ставляться до ліків і будь-яких призначень лікарів, то в хід йдуть всі відомі народні рецепти лікування геморою – ромашковий відвар, обліпихові свічки, заморожена морквина і навіть свічки з картоплі... Але це ніяк не можна назвати лікуванням. 

Подібні методи лише зменшують біль, полегшують стан. У будь-який момент хвороба може повернутися і, якщо відкладати візит до проктолога, то без оперативного втручання вирішити проблему вже буде неможливо. Адже на ранній стадії, коли хвороба тільки-тільки дала про себе знати, геморой можна вилікувати в амбулаторних умовах – швидко і безболісно.

І якщо вагітним лікарі радять виключити з раціону харчування гостре, солоне, смажене, але обов’язково вживати клітковину, інжир, чорнослив, відварний буряк і щодня виконувати нескладні вправи, щоб не дати хворобі прогресувати, то після пологів у будь-якому випадку новоспеченій мамі потрібно звернутися до проктолога. Це не так страшно, як може здатися на перший погляд, – огляд не заподіє болю чи дискомфорту, зате допоможе уникнути ускладнень і операційного втручання надалі. А це дуже важливо, адже лягти під скальпель не означає, позбутися проблеми остаточно. По-перше, після цього починається складний післяопераційний період з перебуванням у стаціонарі, а по-друге, навіть після таких випробувань геморой може повернутися, якщо Ви не зміните спосіб життя.

Висококваліфіковані фахівці мережі медичних центрів «ДокторПРО»лікують геморой і тріщини прямої кишки без болю і операцій. Зокрема, застосовується метод лігування гемороїдальних вузлів. Його можна використовувати навіть для лікування запущеного геморою. На вузол надівається латексне колечко, і через 4-5 днів він відпадає і виходить природним шляхом – абсолютно непомітно для пацієнта. Причому таке лікування можна проводити і годуючим мамам. Звертатися за допомогою проктологи рекомендують через три місяці після пологів. Тому не варто відкладати лікування на потім – краще позбутися від геморою зараз, щоб надалі ніщо не заважало Вам насолоджуватися спілкуванням з малям.

Пам’ятайте, що дитині потрібна здорова і щаслива мама!

вгору