Menu

Під час вибуху на автозаправці у Переяславі постраждала черкаська журналістка Рекомендуємо

Під час вибуху на автозаправці у Переяславі постраждала черкаська журналістка

Серед постраждалих під час вибуху на Переяслав-Хмельницькій автозаправці – журналістка газети «Нова доба» Світлана Оболевич. Нині вона перебуває  у травматологічному відділенні Переяславської районної лікарні. До вечора постраждалу журналістку, яка побачила страшну трагедію на власні очі, ставши її жертвою, обіцяють виписати із лікарні.

Разом із нею в медичному закладі перебуває головний редактор газети «Нова доба» Тетяна Очеретяна. За її словами, жінка лежить із діагнозом «сильний забій грудної клітини», однак рухатися потерпілій не дозволяють лікарі, оскільки рентген не показав переломів хребта, але ще не виключена можливість тріщин.

До Києва Світлана їхала у відрядження.

Нагадаємо, сьогодні в результаті вибуху на автозаправці в Переяслав-Хмельницькому загинуло п’ятеро осіб. Ще семеро потрапили до лікарні. Попередня версія – вибух газу у підвальному приміщенні магазину на території автозаправки. Загинуло троє працівниць магазину на території АЗС та двоє відвідувачів. Серед постраждалих – пасажири маршрутки «Черкаси-Київ».

Як повідомив "Прочерк", серед тих, хто з травмами доставлений у лікарню також - 43-річний черкащанин Станіслав Станіславович Дугін (забійна рана голови) та 42-річний Олександр Анатолійович Усіков (перелом гомілки). Про це повідомив головний лікар закладу Володимир Якименко.

вгору