Menu

За тиждень почнуть судити слідчого, який сфабрикував справу проти Ботнара

  • Автор  vechirka.net
За тиждень почнуть судити слідчого, який сфабрикував справу проти Ботнара

Учора відбулось попереднє засідання Смілянського міськрайонного суду у справі щодо незаконного затримання Юрія Ботнара та безпідставного звинувачення тодішнім керівником групи слідчих Русланом Андріяшем. Засідання визначало організаційні основи роботи суду у розгляді цієї справи – вирішено, яких свідків викликати, визначено, що судові засідання будуть відкритими. Про це у Facebook повідомив колишній голова обласної орагнізації ВО "Свобода" Юрій Ботнар, пише vikka.ua.

За його словами, по суті справу почнуть розглядати вже наступного четверга – 6 листопада. Засідання розпочнеться о 14:00 у місті Сміла (вул. Свердлова, 94).

"Руслан Андріяш фальсифікував справу у січні-лютому не лише проти мене. Він намагався засудити усіх, кого затримували за наказом Тулуба, витягував під суд з лікарняних ліжок, брехав родичам затриманих, не допускав побачень, чинив міліцейське свавілля. Тому мусить відповісти. Хоча під Закон про люстрацію підпадає вже, має бути звільнений без огляду на результат суду", – зазначив Ботнар.

Як відомо, 28 січня свободівцю Юрію Ботнару присудили 2 місяці домашнього арешту за статтею "організація масових заворушень".

вгору