Menu

Поновлення Олійника розглядатимуть у Кіровограді Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.net
Поновлення Олійника розглядатимуть у Кіровограді

Черкаський окружний адміністративний суд ухвалив рішення про перенесення розгляду справи щодо поновлення Руслана Олійника на посаді прокурора Черкаського району в Кіровоград. Про це повідомляє  vikka.ua.

– Суддя Петро Паламар взяв відвід. Справу передадуть на розгляд в Кіровоградський адміністративний окружний суд. Спочатку десять днів даються на апеляцію. Але я думаю, що навряд чи представник Олійника оскаржуватиме це рішення. Вже потім буде відомо дату і час судового розгляду справи в кіровоградському суді, – про це у коментарі vikka.ua повідомив голова ГО "Громадський блокпост" Олексій Романов.

Після самовідводу у залі засідань Паламару кричали "Ганьба!". За словами активіста, таким чином суддя просто зняв із себе відповідальність за ухвалення важливого рішення для черкаської громади.

– Перенесення розгляду справи у кіровоградський суд ускладнить процес контролю громадських активістів за ухваленням рішення. Це інша область, громада не зможе туди виїхати однозначно. Тому будемо звертатися до кіровоградських активістів, адже Олійник – це резонансна людина не тільки для Черкас, а й для всієї України", – заявив Романов.

Нагадаємо, раніше судді взяли самовідвід у розгляді справи Олійника.

вгору