Menu

СІЗО не випускає 15-річного кам’янчанина з-під варти Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.net
СІЗО не випускає 15-річного кам’янчанина з-під варти

Лише звернення до Генеральної прокуратури може вплинути на те, чи випустять 15-річного Ігоря Слабенка із СІЗО. Так вважає адвокат хлопця Денис Пономаренко, повідомляє "Про все".

Нагадаємо, сьогодні збігає термін тримання хлопця під вартою. За словами батька хлопця та адвоката, Ігоря мають відпустити з СІЗО. Відповідну заяву адвокат відніс до начальника СІЗО.

– Начальник СІЗО зустрів нас на вході, де й прийняв заяву, сказавши, що буде її розглядати. Й наразі невідомо, коли він її розгляне – через хвилину чи через 3 години. Сказав також, що буде читати кодекс та зідзвонюватися з прокурором області, щоб вирішити питання звільняти чи не звільняти Ігоря Слабенка з-під варти, – розповів адвокат Денис Пономаренко. – Хочу нагадати, що під варту він був взятий 13.11.2014 року, а сьогодні 13.01.2015.

Батько, адвокат та активісти наразі пішли до прокурора, оскільки саме він має конролювати питання звільнення з-під варти.

– На вісімдесят відсотків я впевнений, що прокурор буде бездіяти. Тому ми маємо намір сьогодні ж їхати до Генеральної прокуратури України та до міністра юстиції України. Це ті органи, які регулюють питання тримання під вартою, – заявив адвокат. – Також підемо до СБУ.

Долучитися до справи, за словами адвоката, мають і народні депутати, зокрема,  Ірина Суслова та Юрій Луценко.

вгору