Menu

«Усі записи з відеокамер та списки осіб, які перебували в приміщенні ОДА 23 січня 2014 року, знищені»

«Усі записи з відеокамер та списки осіб, які перебували в приміщенні ОДА 23 січня 2014 року, знищені»

Про це повідомив прокурор Черкаської області Юрій Шеремет.

- Справа по Ользі Галушко на особливому контролі. Як тільки я прийшов на посаду прокурора області, я дав  вказівку передати справу на розслідування в прокуратуру, адже як вбачалося з матеріалів, об’єктивно є підстави вважати, що вазон на голову потерпілої кинув, можливо, працівник міліції, тому для обєктивності розслідування вона була передана слідству органів прокуратури, -з зазначив Юрій Шеремет. – Проведено низку експертиз, встановлено достовірно, що вазон скинули, а не він випадково упав. Визначене певне коло працівників міліції, які відпрацьовуються. Призначена не одна складна експертиза по покращенню зображення особи, яка закривала вікно, відзняте журналістом. Низка складних експертиз проводяться в установах в Києві. У нас навіть немає таких можливостей.

Тож підозру наразі нікому не оголошено, адже не визначено особу, яка скинула вазон. Визначено коло осіб, у тому числі й працівників міліції, які в той час могли перебувати в приміщенні адміністрації.

- Усі записи з відеокамер та записи осіб, які перебували в приміщенні ОДА 23 січня 2014 року, знищені. Але ми встановили перелік осіб, він дуже великий, понад 100 осіб, які там могли бути. Хронологію подій – звідки зайшли, де пересувалися, куди переміщалися, в якому під’їзді грілися 100 працівників міліції, ми встановили. Але немає жодного з міліціонерів, який би проявив громадську позицію і сказав, хто скинув вазон. Усі фотографії звіряються з відеозаписом, який є. З цього приводу і призначені експертизи,пояснив Юрій Шеремет.

Результати експертиз у прокуратурі очікують найближчим часом. Проводяться слідчі дії.

вгору