Menu

На Черкащині відкрили більше ста пунктів обігріву

На Черкащині відкрили більше ста пунктів обігріву

Зігрітися можна у райлікарнях, лікарських амбулаторіях, сільрадах, будинку-інтернаті і навіть у фойє Черкаської міської ради.

Також там пропонують гарячий чай та печиво. Згодом, за ще більшого зниження температури в таких пунктах можна буде з’їсти гарячого борщу або супу з бутербродом.

У Черкасах такі пункти відкрито за такими адресами: адмінбудівля управління праці та соціального захисту Придніпровського району по бул. Шевченка, 307; територіальний центр соціальної допомоги населенню Соснівського району (вул. Пушкіна, 13а), територіальний центр соціальної допомоги населенню Придніпровського району (пров. Короткий, 4), адмінбудівля управління праці та соціального захисту Соснівського району по бул. Шевченка, 117; фойє Черкаської міської ради по вул. Б.Вишнивецького, 36.

- Пункти діятимуть там, де є відкриті території та в місяцях масового скупчення людей, - зазначив помічник начальника управління ДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко. – Минулого року на цей же час у Черкасах діяло лише 47 пунктів обігріву.

вгору