Menu

97 черкащан із початку року стали жертвами крадіжок із житла

  • Автор  Тетяна Роговська
97 черкащан із початку року стали жертвами крадіжок із житла

За весь час існування Державної служби охорони в Черкаській області охороняється більше 4,5 тисяч квартир. Із них більше 3 тисяч квартир – у Черкасах. За рік під охорону оформлюють від 500-700 квартир черкащан. Охоронну систему встановлюють і пенсіонери, адже дбають про безпеку свого житла.

- Сучасні металеві замки, вікна й грати на них не гарантують 100-вого захисту, - зазначив заступник начальника управління ДСО Сергій Щербина. – При потраплянні злочинців через вікна, двері на пульт централізованого спостереження іде сигнал тривоги. Оператор із пульту централізованого спостереження направляє за викликом групу затримання, і наряд за лічені хвилини прибуває за вказаною адресою.

Влітку, в період відпусток та ведення дачного господарства, коли громадяни масово залишають свої домівки, зростає кількість квартирних крадіжок.

Державна служба охорони при МВС України в період з 1 по 15 червня 2015 року проводить акцію - "Квартира під охорону 2015". Умовами акції передбачено проведення монтажних робіт по обладнанню засобами охоронної сигналізації квартир зі знижкою в 50%. Замовник сплачує повну вартість лише за обране ним охоронне обладнання. На даний час вартість абонентської плати за охорону квартири складає, в залежності від місця розташування охоронюваного об’єкта (від віддаленості), від 100-150 грн. на місяць. За словами Сергія Щербини, за півгодини після оформлення замовлення виїдуть спеціалісти і встановлять охоронну систему.

Для зручності здійснення платежів буде використовуватись система електронної сплати через мережу «Інтернет». На сайті Державної служби охорони http://dso.gov.ua/ виведене вікно «сплатити онлайн», за допомогою якого користувачі послуги зможуть здійснити перерахунок коштів з будь-якого місця, обладнаного доступом до мережі.

Отримати додаткову інформацію або замовити послуги Державної служби охорони в Черкаській області можна, звернувшись безпосередньо до Управління ДСО при УМВС України в Черкаській області за адресою: м. Черкаси, вул. Хоменка, 3/1, тел.: 63-34-06, 63-34-09, 0970502220, 0504502220 або зателефонувавши на безкоштовну інформаційну лінію ДСО 800-502-220, 800-211-000. Потрібну інформацію можна отримати також на сайті http://dso.gov.ua/.

вгору