Menu

Черкаські оперативники затримали жінку, яка продала свою новонароджену дитину

  • Автор  vechirka.net
Черкаські оперативники затримали жінку, яка продала свою новонароджену дитину

У Черкасах оперативники затримали 22-річну жінку, яка намагалася продати своє немовля. Тижневу дитину мати оцінила у 40 тисяч гривень, повідомляє сайт УМВС України в Черкаській області.

Отримавши інформацію, що одна з породіль міста Черкаси шукає покупця на свою щойно народжену дитину, оперативники відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми негайно розробили операцію по її затриманню. Правоохоронці добре розуміли, що дитина перебуває в небезпеці, адже не відомо з якою ціллю її могли придбати, тож все потрібно було робити дуже швидко. Організувавши контакт породіллі з підставним покупцем, правоохоронці затримали горе-матір в той момент, коли вона намагалася передати своє немовля покупцю, яке оцінила в 40 тисяч гривень. На даний час жінка затримана, з нею працюють слідчі працівники. Як з’ясувалося, затримана вела аморальний спосіб життя та вже встигла народити четверо дітей. Відносно всіх дітей її позбавлено батьківських прав. Як вона пояснила слідчим, дитину продала тому, що їй потрібні були кошти на розваги.

Жінка затримана згідно стаття 208 Кримінально процесуального кодексу України. Слідчим відділом Соснівського районного відділу міліції відкрито кримінальне провадження за статтею 149 (Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) Кримінального кодексу України. За скоєне їй загрожує позбавленням волі строком до восьми років.

вгору